7 переваг літій-іонних акумуляторних батарей

Акумуляторні батареї навантажувачів вимагають особливих умов експлуатації, правильного технічного обслуговування. У разі порушення правил вони можуть швидко вичерпати свій ресурс. Дотримуватись усіх рекомендацій досить складно.

Проте з появою літій-іонних моделей низку проблем та труднощів вдалося усунути. Вони мають масу переваг — розглянемо 7 головних.

1. Простота обслуговування

Li-ion АКБ взагалі не вимагає особливого, спеціального обслуговування, що дасть змогу уникнути витрат зусиль та часу. Акумулятори цього типу працюватимуть тривалий час, зберігаючи свою потужність.

2. Екологічність

Наступна перевага — немає виділення газів та пари в процесі заряджання. Зумовлено це тим, що батарея повністю герметична. До того ж у ній немає токсичних речовин.

Після закінчення терміну служби АКБ без проблем утилізується та не завдає шкоди екології.

3. Безперебійність роботи

Якщо інші моделі АКБ вимагають зняття з техніки та тривалої зарядки. Батарею можна заряджати безпосередньо на навантажувачі, не побоюючись, що вона завдасть шкоди персоналу.

Тобто, немає потреби обладнати окрему кімнату для заряджання. Що також дозволяє заощадити кошти підприємства.

Крім того, складська техніка не втрачає своєї потужності, навіть якщо рівень заряду батареї невисокий. На відміну від інших типів АКБ.

4. Строк служби

Акумулятори Li-ion орієнтовані на 3000–5000 циклів заряджання. А ось «традиційні» кислотні моделі виходять із ладу вдвічі швидше.

5. Особливості зберігання

Li-ion моделі можна зберігати навіть розрядженими. Це негативно не позначиться на працездатності акумулятора.

До речі, для заряджання можна використовувати пристрій, що працює від 220В.

6. Високий рівень безпеки

У цих пристроях передбачено особливий електронний захист, який моментально активується в разі різноманітних позаштатних та непередбачених ситуацій. Суть — блокування батареї. Як результат — не буде виконано перезаряджання.

7. Стійкість до негативного впливу температур

Літій-іонні батареї можуть працювати без шкоди в значному діапазоні температур — від мінус 40 до плюс 50. Водночас не втрачаючи своєї ємності. А ось у моделей свинцево-кислотного типу ємність починає знижуватися вже коли температура повітря досягає позначки 0 градусів.

Звісно, звичайні батареї коштують дешевше, але якщо враховувати економію на обслуговуванні та тривалий термін служби, то в результаті Li-ion набагато вигідніше.

Якщо вам потрібне технічне обслуговування навантажувачів, звертайтеся до компанії «Еталон».

Комментарии закрыты.