Чим відрізняються газовий та дизельний вилковий навантажувач

Для вилкових навантажувачів характерні відмінності конструктивних особливостей. В асортименті компанії «Еталон» представлені різні типи двигунів для навантажувачів. Як для дизельного, так і для газового мотора характерні свої переваги та недоліки.

Мотори з наявністю дизельних двигунів мають хорошу вантажопідйомність і працюють практично в будь-яких умовах. Варіанти з двигуном, які працюють на дизельному паливі, не підходять для роботи в приміщеннях закритого типу.

До головних переваг дизельних моторів належать:

 1. Доступна ціна. Купити дизельний двигун можна на 20 % дешевше, ніж варіанти інших видів.
 2. Характеристики потужності. Для цієї техніки характерна висока продуктивність та ефективне функціонування на складських зонах.
 3. Можливість цілодобової роботи. Дизельна техніка може безперебійно працювати в кілька змін упродовж тривалого часу.

До недоліків дизельного двигуна відносять:

 • гучну роботу з вібраціями;
 • високу вартість дизельного палива;
 • складніше обслуговування проти інших варіантів;
 • неможливість використання техніки, якщо планується робота з харчовими продуктами;
 • шкідливі вихлопи.

Відмінна риса газового агрегату — можливість використовувати техніку в приміщеннях, що добре провітрюються. Такий мотор має на увазі повне згоряння палива, що значно зменшує кількість шкідливих викидів.

Головними перевагами цього типу є такі чинники:

 • ціна нижча проти моделей, що працюють від електрики;
 • доступна вартість газу;
 • легке обслуговування;
 • низька шумність. Для газових моделей характерна тихіша робота, у порівнянні з мотором дизельного типу.

Навантажувач із газовим двигуном заводиться за будь-яких погодних умов. До слабких сторін відносять нижчі показники продуктивності, порівнюючи з дизельними моделями. Для функціонування техніки потрібен час, щоби замінити балон.

Якщо ви перебуваєте в пошуках потужного навантажувача для роботи на вулиці, віддавайте перевагу техніці з наявністю дизельного двигуна. Якщо техніка купується для часткової роботи на відкритих майданчиках та в приміщеннях, доцільно розглядати навантажувач із наявністю газового двигуна, який потребує легшого та доступнішого обслуговування.

Комментарии закрыты.