Діагностика навантажувачів є необхідним процесом для визначення поломок і несправностей машини. При діагностиці фахівці не тільки проводять візуальний огляд техніки, але й тестують її, досліджують конкретні її частини та вузли. Таким чином вдається попередити суттєві проблеми.

Якщо техніка виходить з ладу в момент несправності будь-якої її частини, слід також проводити діагностику. Це дозволить виявити справжню природу проблеми, визначити шляхи її усунення в найкоротші терміни.

Діагностика всіх видів навантажувачів в стислі терміни

Однією зі спеціалізацій компанії «Еталон» є діагностика і лагодження навантажувачів в Харкові. Висококваліфіковані фахівці компанії мають достатньо досвіду для оперування профільним обладнанням і технологіями. Майстри компанії «Еталон» гарантують:

 • Оперативну діагностику;
 • Визначення шляхів усунення проблем;
 • Якісне проведення відновлювальних робіт і надання гарантій;
 • Точне визначення поломок.

Поставлені завдання ми виконуємо, використовуючи:

 • Професійну технічну документацію;
 • Запчастини та запасні вузли;
 • Новітнє обладнання та технології.

Обслуговування навантажувачів різних типів

Ми проводимо роботи з усіма моделями та марками навантажувачів:

 • З китайськими навантажувачами;
 • З японськими;
 • З європейськими.

Ми також готові проводити професійну діагностику вилкового навантажувача на вашому підприємстві в Харкові. Ми інформовані про всі особливості машин будь-якого виду.

Вартість і терміни будь-яких робіт в кожному унікальному випадку визначаються індивідуально.

Що ми робимо

Ми займаємося відновленням працездатності:

 • Коробок передач;
 • Гальмівних систем;
 • Гідравліки;
 • Блоків управління;
 • Інших агрегатів і вузлів.

Для замовлення послуг професіоналів компанії «Еталон» в Харкові досить зв’язатися з нашими менеджерами або консультантами за наданими на сайті номерами телефону. Ваша заявка буде оброблена і передана команді фахівців в найкоротші терміни.

Діагностика навантажувачів проводиться в межах 24 годин після оформлення заявки. Команда виїжджає на ваше підприємство або склад в Харкові. По закінченню процесу діагностики проводиться усунення проблем. У випадках складних поломок ми транспортуємо машину на нашу базу. Наявність власного складу з запчастинами дозволяє скоротити терміни проведення робіт.

З нашого боку надається широкий ряд послуг. Як приклад, ми також проводимо повний ремонт ДВС навантажувача та інших частин вантажної техніки.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.