Діагностика навантажувачів в Дніпрі

Діагностика навантажувачів в Дніпрі

Діагностика навантажувачів є необхідним процесом для визначення поломок і несправностей машини. При діагностиці фахівці не тільки проводять візуальний огляд техніки, але й тестують її, досліджують конкретні її частини та вузли. Таким чином вдається попередити суттєві проблеми.

Якщо техніка виходить з ладу в момент несправності будь-якої її частини, слід також проводити діагностику. Це дозволить виявити справжню природу проблеми, визначити шляхи її усунення в найкоротші терміни.

Діагностика всіх видів навантажувачів в стислі терміни

Однією зі спеціалізацій компанії «Еталон» є діагностика і лагодження навантажувачів в Харкові. Висококваліфіковані фахівці компанії мають достатньо досвіду для оперування профільним обладнанням і технологіями. Майстри компанії «Еталон» гарантують:

 • Оперативну діагностику;
 • Визначення шляхів усунення проблем;
 • Якісне проведення відновлювальних робіт і надання гарантій;
 • Точне визначення поломок.

Поставлені завдання ми виконуємо, використовуючи:

 • Професійну технічну документацію;
 • Запчастини та запасні вузли;
 • Новітнє обладнання та технології.

Обслуговування навантажувачів різних типів

Ми проводимо роботи з усіма моделями та марками навантажувачів:

 • З китайськими навантажувачами;
 • З японськими;
 • З європейськими.

Ми також готові проводити професійну діагностику вилкового навантажувача на вашому підприємстві в Харкові. Ми інформовані про всі особливості машин будь-якого виду.

Вартість і терміни будь-яких робіт в кожному унікальному випадку визначаються індивідуально.

Що ми робимо

Ми займаємося відновленням працездатності:

 • Коробок передач;
 • Гальмівних систем;
 • Гідравліки;
 • Блоків управління;
 • Інших агрегатів і вузлів.

Для замовлення послуг професіоналів компанії «Еталон» в Харкові досить зв’язатися з нашими менеджерами або консультантами за наданими на сайті номерами телефону. Ваша заявка буде оброблена і передана команді фахівців в найкоротші терміни.

Діагностика навантажувачів проводиться в межах 24 годин після оформлення заявки. Команда виїжджає на ваше підприємство або склад в Харкові. По закінченню процесу діагностики проводиться усунення проблем. У випадках складних поломок ми транспортуємо машину на нашу базу. Наявність власного складу з запчастинами дозволяє скоротити терміни проведення робіт.

З нашого боку надається широкий ряд послуг. Як приклад, ми також проводимо повний ремонт ДВС навантажувача та інших частин вантажної техніки.

Бренди

Ремонт навантажувачів популярних брендів

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.
Залишити відгук
Завантажити аватар
Завантажити аватар