Обов’язковим пунктом своєчасного виявлення неполадок є діагностика навантажувачів. Фахівцями проводиться не тільки візуальний огляд техніки, але і її тестування, а також аналіз конкретних вузлів і частин. Таким чином вдається попередити серйозні проблеми.

Діагностика необхідна, якщо ваша техніка втратила працездатність, а певні деталі більше непрацездатні. Також з’являється можливість виявити справжню причину проблеми, після чого визначити шляхи її якісного і швидкого усунення.

Діагностика навантажувачів всіх видів в найкоротші терміни

Компанія-лідер «Еталон» проводить діагностику та лагодження навантажувачів в Києві. Досвідчені й висококваліфіковані фахівці компанії оперують профільним обладнанням при роботі. Компанія «Еталон» гарантує:

 • Оперативну діагностику;
 • Виявлення шляхів лагодження та видалення несправностей;
 • Проведення ефективного ремонту та надання гарантії;
 • Точне визначення причини поломки.

Для якісного виконання завдання, ми використовуємо:

 • Професійну технічну документацію;
 • Запчастини та запасні вузли;
 • Нове обладнання і технології.

Повне обслуговування навантажувачів будь-яких видів

Ми проводимо відновлювальні роботи техніки всіх марок і моделей навантажувачів. Зокрема ми працюємо з технікою:

 • Європейською;
 • Японскою;
 • Китайскою.

Також, нам по зубах якісна діагностика вилкових навантажувачів всіляких видів. Ми інформовані про всі особливості кожної машини.

У кожному унікальному випадку ми індивідуально проводимо оцінку вартості та термінів виконання робіт з обслуговування, ремонту, а також відновленню.

Якими роботами ми займаємося

Ми займаємося відновленням:

 • Гідравліки;
 • Вузлів та агрегатів;
 • Гальмівних систем;
 • Коробок передач;
 • Блоків управління.

Для замовлення послуг фахівців компанії «Еталон» в Києві, досить зв’язатися з нашими менеджерами за вказаними на сайті телефонами. Ваше замовлення буде оброблене і передане фахівцям в найкоротші терміни.

Діагностика навантажувачів часто проводиться в межах 24 годин після оформлення замовлення. Команда професіоналів направляється на ваш склад або підприємство в Києві та проводить діагностику. Після неї ми проводимо усунення виявлених неполадок. При виявленні поломок складного характеру може знадобитися транспортування техніки на нашу базу. Наявність власного складу запчастин і деталей дозволяє сильно скоротити час проведення всіх робіт.

Ми також пропонуємо широкий ряд інших послуг. Зокрема, у нас можна залишити заявку на повний ремонт ДВС навантажувача та інших частин вантажної техніки в Харкові.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.