Діагностика та ремонт дизельних двигунів навантажувачів

Діагностика та ремонт дизельних двигунів навантажувачів

Компанія «Еталон» надає послуги з ремонту дизельних двигунів вилкових навантажувачів та іншої складської техніки. Ми працюємо із моделями різних виробників. Глибокі профільні знання, досвід майстрів гарантують оперативність усіх робіт.

Основні ознаки несправності дизельного двигуна навантажувача

Є низка ознак, за якими можна визначити, що двигун навантажувача функціонує неправильно або взагалі зламався:

 • проблеми із запуском;
 • нестабільна робота;
 • не тримаються оберти;
 • чути сторонні звуки — тріск, клацання та інші;
 • знизилася потужність;
 • збільшилася витрата палива;
 • вихлопні гази почали бути надто інтенсивними, змінили свій колір.

Якщо оператор навантажувача помітив хоча б одну з перелічених ознак або інші нехарактерні особливості функціонування двигуна, звертайтеся до профільних майстрів.

Спеціалісти компанії «Еталон» готові виконати терміновий виїзний ремонт дизельного двигуна навантажувача. У багатьох випадках усунути несправності можна безпосередньо на складі замовника. Якщо потрібний капітальний ремонт дизельного двигуна навантажувача, техніка буде транспортована на нашу ремонтну базу.

Причини поломок дизельного двигуна вилкового навантажувача

 1. Природне механічне зношування окремих деталей, частин — клапанів, компресорів, ланцюга та ін.
 2. Використання неякісного палива, у якому були присутні вода, тверді домішки, незрозумілі присадки та інші.
 3. Несвоєчасне технічне обслуговування та його брак.
 4. Установка неякісних запасних частин або використання неякісного мастила.
 5. Регулярна робота на високих обертах тощо.

Послуги компанії «Еталон»

Спеціалісти нашої компанії готові виконати якісний ремонт дизельного двигуна вилкового навантажувача:

 • поточний;
 • терміновий;
 • капітальний.

Спочатку проводиться діагностика. Вона дозволяє зрозуміти, у чому саме причина поломки, і який саме ремонт потрібний. У нас є власний склад із необхідними запасними частинами — ми використовуємо лише оригінальні, надійні деталі.

Для запрошення наших спеціалістів зв’яжіться з консультантами за вказаними контактними даними. Менеджери приймуть ваше замовлення, погодять час приїзду майстрів, дадуть відповідь на всі питання. Упевнені, ви залишитеся задоволені рівнем сервісу та прийнятною вартістю послуг.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.