Дизельні навантажувачі: характеристики

Дизельні машини для навантаження Heli — популярна складська техніка, що випускається китайським виробником. Навантажувачі цієї марки поєднують у собі високу функціональність, гідну якість та помірну ціну.

Вилкові машини для навантаження використовуються для підйому вантажів на піддонах у складських приміщеннях та на будівельних майданчиках. Навантажувачі Хелі працюють на базі силових агрегатів Nissan, а також ISUZU. Це свідчить на користь їхньої якості, надійності та довговічності. Машини для завантаження випускаються з дизельним двигуном або електричним акумулятором — кожен із варіантів має свої переваги.

Дизельні машини здатні підіймати вантажі на шестиметрову висоту, їхня вантажопідйомність варіюється від однієї до десяти тонн. Вони працюють на базі дизеля ISUZU, для якого характерна висока якість, велика потужність, економічність витрати пального.

За необхідності на навантажувач можна встановити каталізатор вихлопів, щоби підвищити його екологічність (це особливо важливо під час роботи з вантажами в закритих складських приміщеннях). Передбачено спеціальні фільтри, що зменшують токсичність вихлопів. Завдяки приладам зі зниження шуму та вібрацій навантажувач працює тихо. Крім того, для дизельних машин Хелі характерна відмінна маневровість.

Навантажувачі обладнані АКП, спеціальними гідропідсилювачами на кермі та гальмах, індикаторами роботи двигуна. У разі критичних показників стану механізмів відбувається їхнє автоматичне відключення. Це підвищує рівень безпеки роботи з вантажами та зменшує ризик серйозних поломок.

Дизельні машини для навантаження оснащені вентилятором та опалювальним приладом, що створює необхідний комфорт для оператора та допомагає оптимізувати роботу.

Крім того, високий рівень безпеки забезпечують габарити, спеціально передбачені сигнали, бічні дзеркала, захист кабіни від падіння вантажу. Дизельні навантажувачі зручні в експлуатації та прості в обслуговуванні, функціональні та надійні в роботі. У разі регулярного техобслуговування та своєчасного усунення неполадок вони прослужать вам довгі роки. Щоби забезпечити своїм машинам якісний сервіс, звертайтеся до нашої компанії «Еталон», ми гарантуємо професійний підхід, швидкий результат та доступні ціни.

Комментарии закрыты.