Електронавантажувачі: чим вони відрізняються від бензинових, газових і дизельних?

Складські навантажувачі являють собою спецтехніку, призначенням якої є забезпечення комфортної та ефективної роботи з вантажами на складах. Вони допомагають перемістити, підняти або опустити об’ємний вантаж. Також можливо провести розвантаження, навантаження і сортування товару. Виробники різних країн випускають навантажувачі різних видів і типів. Як основну відмінність між ними можна виділити тип функціонування та живлення. У наш час найбільший попит має навантажувач електричного типу – він живиться від акумуляторів. 

Електронавантажувачу не потрібне паливо для роботи, у зв’язку з чим відсутні будь-які викиди продуктів згоряння. Такий навантажувач відмінно підходить для експлуатації в закритих приміщеннях, а також не приносить ніякої шкоди операторам техніки. Одного заряду акумуляторів навантажувача вистачить для експлуатації без перебоїв протягом 8,5 години. Проте потужності таких навантажувачів залежать від моделі техніки. Виробниками випускаються навантажувачі трьохопорної конструкції та чотирьохопорної – кожен має свої особливості.

Навантажувачі трьохопорні мають слабку стійкість, а їх вантажопідйомність становить менше ніж 2 тонни. Також їх радіус повороту не більше 900, тому він підходить для роботи в тісних умовах. У свою чергу, маневреність є основною перевагою такого навантажувача.

Навантажувач з чотирма опорами набагато стійкіший, володіє міцною рамою та здатний спиратися на кожне з чотирьох коліс. Також він має більшу вантажопідйомність та відрізняється високими показниками швидкості.

Через особливість споживання електроенергії замість палива, електронавантажувач має ряд відмінностей і особливостей перед бензиновим, газовим і дизельним:

  • Висока екологічність. Складський навантажувач, що функціонує від електричного двигуна, повністю безпечний для операторів, співробітників підприємства та, що найголовніше, для природи. В роботі з ним не виділяються потенційно небезпечні та шкідливі речовини;
  • Низький рівень шуму при експлуатації. Тиша при експлуатації досягається завдяки відсутності процесу згоряння палива безпосередньо у двигуні, через що навантажувач такого плану набагато більш приємний і комфортний в оперуванні;

Високий рівень економічності. З порівняння витрат покупки пального і відтворенні заряду акумулятора, вигода експлуатації електронавантажувачів стає очевидною. При обслуговуванні навантажувача з двигуном електричного типу, ви понесете мінімальні витрати.

Комментарии закрыты.