Будь-яка техніка вимагає дбайливого догляду. Це буде гарантією її довговічності, надійності й ефективності. Складська техніка — не виняток. Вона зазнає постійних навантажень, від яких страждають не тільки внутрішні механізми, а й корпус, кузов.

Зокрема, навантажувач із часом може не тільки змінити свій первісний колір, а й позбутися фарби в певних місцях. Причин тому кілька — постійне зіткнення з різними предметами, незначні випадкові удари або зіткнення, руйнівний вплив кліматичних опадів і вихлопних газів, перепаду температур і багато іншого.

Втрата фарби може призвести до утворення корозії, її поширення. Що негативно позначиться на терміні служби техніки. Крім того, незабарвлений навантажувач із пооббиваними боками — це й німий докір власникам техніки. Такі машини завдадуть шкоди репутації фірми.

Як здійснюється фарбування навантажувача

Будь-який фронтальний навантажувач рано чи пізно стикається з такою проблемою, як знос покриття фарби. Якщо своєчасно не відновити покриття, то можлива поява й поширення корозії. Це стане причиною руйнування кузова.

Крім того, пошкоджуються певні елементи та вузли. Тому використання техніки стає небезпечним. Навіть якщо найближчим часом не передбачається капітальний ремонт навантажувача, не варто відкладати фарбування техніки.

Що потрібно зробити перед фарбуванням

  1. Підібрати відповідний початковий колір фарби, щоби не було проблем із документацією.
  2. Якщо виявлені істотні пошкодження кузова іржею, її необхідно видалити. В окремих випадках проводяться зварювальні роботи або повна заміна частин, вузлів на нові.
  3. Також іноді виконується антикорозійна обробка металу.
  4. Якщо необхідно зовнішнє оформлення кузова — наприклад, нанесення логотипу компанії, відновлення назви навантажувача, треба це обговорити заздалегідь.

Чому потрібно звертатися до компанії СК «Еталон»

Ми — один із провідних українських сервісних центрів із ремонту та обслуговування навантажувачів різних марок і моделей. У нас є власний склад із найпоширенішими запасними частинами, завдяки чому істотно скорочуються терміни виконання ремонтних робіт.

Також у нас є власне обладнання для фарбування кузова навантажувача й окремих його елементів. Наші фахівці підберуть необхідну фарбу, яка підходить не тільки за кольором, але й таку, що відповідає умовам експлуатації техніки.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.