Компанія «Еталон» надає послугу фарбування навантажувача. Для цього в пункті міста Дніпро є все необхідне обладнання, техніка, першокласні фарби та висококваліфіковані фахівці.

Фарбування є бюджетним рішенням повернути колишню привабливість машини. Постійна експлуатація провокує потемніння кольору покриття, а також появу на техніці потертостей, подряпин й іржі. Фарба ж допоможе вберегти покриття навантажувача від ймовірного виникнення корозії та руйнування металу в майбутньому.

Процес фарбування навантажувача

  • Чистка та шліфування;
  • Нанесення покриття ґрунтовки;
  • Фарбування.

У Дніпрі компанія «Еталон» також надає можливість нанести логотипи – модель машини, марку або ім’я компанії, яка володіє навантажувачем.

Також є вся необхідна техніка та обладнання, яке дозволяє якісно проводити процес фарбування в найкоротші терміни. Якщо є підозри на будь-які несправності, також наявна послуга діагностики проблем і подальшого їх вирішення.

Чому саме компанія «Еталон»?

  1. Високий професійний рівень фахівців;
  2. Першокласні матеріали та роздрібна сировина;
  3. Якість всіх робіт і послуг відповідає всім запропонованим стандартам;
  4. Дієвість;
  5. Доступні розцінки.

Якщо у Вас ще залишилися питання, зв’яжіться з нашими експертами для отримання додаткової інформації. У нас також доступні інші послуги з обслуговування, відновлення або ремонту техніки – наприклад, діагностика навантажувачів.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.