Компанією «Еталон» надається можливість фарбування навантажувача. Для даної процедури є всі необхідні засоби та матеріали. Висококваліфіковані співробітники компанії мають досвід використання першокласних фарб і обладнання.

Одним з недорогих способів повернути колишню красу техніки є саме фарбування. Машина зношується в процесі експлуатації – з’являються подряпини, тріщини на фарбі, корозія, потертості, а також тьмяніє саме покриття. Фарба є засобом захисту поверхонь навантажувача від подальшого виникнення всіляких руйнувань і корозії.

Процес фарбування техніки

  1. Очищення поверхні та її шліфування;
  2. Покриття поверхні ґрунтовкою;
  3. Фарбування.

Якщо є бажання, доступна можливість нанесення всіляких логотипів – будь то марка, модель машини або назва компанії, яка володіє навантажувачем.

Компанія має все необхідне обладнання, яке надасть можливість якісно пофарбувати техніку в короткі терміни в Харкові. Крім фарбування ми надаємо безліч інших послуг – наприклад, діагностика навантажувача на предмет можливих неприємностей і несправностей, і їх подальше усунення.

Чому варто вибрати «Еталон»?

  1. Спеціально навчені фахівці з високою кваліфікацією;
  2. Висока якість фарб, витратних матеріалів та обладнання;
  3. Кожна робота і процес проводиться відповідно всім стандартам і нормам;
  4. Ефективність і оперативність;
  5. Доступні ціни.

Вас ще що-небудь цікавить? Зв’яжіться з нашими фахівцями для отримання додаткової інформації за контактами, наданим на сторінці. У нас також виявляються інші послуги ремонту, відновлення або обслуговування техніки. Наприклад, ви можете оформити діагностика навантажувачів в Харкові.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.