Фарбування навантажувача в Харкові

Фарбування навантажувача в Харкові

Компанією «Еталон» надається можливість фарбування навантажувача. Для даної процедури є всі необхідні засоби та матеріали. Висококваліфіковані співробітники компанії мають досвід використання першокласних фарб і обладнання.

Одним з недорогих способів повернути колишню красу техніки є саме фарбування. Машина зношується в процесі експлуатації – з’являються подряпини, тріщини на фарбі, корозія, потертості, а також тьмяніє саме покриття. Фарба є засобом захисту поверхонь навантажувача від подальшого виникнення всіляких руйнувань і корозії.

Процес фарбування техніки

  1. Очищення поверхні та її шліфування;
  2. Покриття поверхні ґрунтовкою;
  3. Фарбування.

Якщо є бажання, доступна можливість нанесення всіляких логотипів – будь то марка, модель машини або назва компанії, яка володіє навантажувачем.

Компанія має все необхідне обладнання, яке надасть можливість якісно пофарбувати техніку в короткі терміни в Харкові. Крім фарбування ми надаємо безліч інших послуг – наприклад, діагностика навантажувача на предмет можливих неприємностей і несправностей, і їх подальше усунення.

Чому варто вибрати «Еталон»?

  1. Спеціально навчені фахівці з високою кваліфікацією;
  2. Висока якість фарб, витратних матеріалів та обладнання;
  3. Кожна робота і процес проводиться відповідно всім стандартам і нормам;
  4. Ефективність і оперативність;
  5. Доступні ціни.

Вас ще що-небудь цікавить? Зв’яжіться з нашими фахівцями для отримання додаткової інформації за контактами, наданим на сторінці.

Записатися на послугу