Компанія СК «Еталон» надає різноманітні послуги з технічного обслуговування й ремонту навантажувачів, складської техніки. Ми працюємо не тільки в Одесі, але і в інших містах України. Для отримання точної інформації — зв’яжіться з нашими менеджерами за вказаними на сайті контактам.

Одна з поширених послуг — фарбування бензинових і дизельних навантажувачів, а також іншої спецтехніки, що використовується на складах. Ми працюємо з технікою різних виробників:

 • Still;
 • Mitsubishi;
 • Hyundai;
 • Toyota;
 • TCM;
 • Hangcha;
 • JAC;
 • Komatsu та інших.

Навіть якщо ви користуєтеся послугою оренди навантажувача, вам необхідно забезпечити йому повноцінне обслуговування. Зокрема, виконувати своєчасне фарбування.

Навіщо потрібне фарбування техніки

Воно дає змогу повернути зовнішню привабливість машини. Після процедури техніка знову виглядає, як нова. Адже під час роботи на кузові з’являються подряпини, фарба стирається, стає більш тьмяною.

Не варто забувати, що фарба потрібна не тільки для привабливого вигляду навантажувача. Вона також захищає кузов від появи й поширення корозії, здатної зруйнувати металеві елементи та призвести до передчасного зносу техніки.

Опис процесу

Передбачається кілька послідовних етапів:

 • очищення від бруду, пилу, слідів мастила і т. ін.;
 • зачистка фарби — може використовуватися піскоструминне обладнання;
 • за необхідності — шліфування;
 • нанесення ґрунтового шару;
 • нанесення фарби.

Ми використовуємо у своїй роботі тільки високоякісні фарби. Обов’язково підбираємо їх так, щоби нове покриття точно відповідало за кольором попереднього. Якщо потрібно — наносимо назву або марку техніки, найменування складу або фірми.

Для виконання робіт у нас є все необхідне сучасне й технологічне продуктивне обладнання. Завдяки цьому ми виконуємо всі роботи максимально швидко. Тому ваша техніка не буде простоювати, а виробничі процеси не порушаться.

Найчастіше фарбування проводиться в міжсезоння. Наприклад, восени. Особливо це важливо в тому випадку, якщо техніка працює на вулиці. Нове покриття дає змогу захистити кузов від опадів, перепадів температур.

Залишилися питання чи хочете замовити послугу? Зв’яжіться з нашими консультантами за вказаними на сайті контактними даними — вони нададуть всю необхідну інформацію, приймуть замовлення й узгодять час прибуття майстрів.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.