Компанія «Еталон» надає таку послугу, як фарбування навантажувача. Для цього у нас є необхідне обладнання, високоякісні фарби і кваліфікований персонал.

Фарбування – недорогий спосіб відновити зовнішню привабливість агрегату. Адже в процесі інтенсивної експлуатації на машині з’являються подряпини, потертості, покриття тьмяніє. До того ж, фарба допомагає захистити поверхню навантажувача від можливої появи корозії і подальшого руйнування металу.

Як проходить фарбування навантажувача

  1. Зачистка та шліфування.
  2. Нанесення покриття ґрунтовки.
  3. Фарбування

При необхідності нанесемо логотипи – марка, модель навантажувача або назва компанії, якій він належить.

У нас є все необхідне обладнання, що дозволяє виконати якісне фарбування в стислі терміни. Також ми надамо інші послуги – наприклад, проведемо діагностику агрегату для виявлення можливих несправностей і подальшого їх усунення.

Фарбування навантажувачів: чому компанія «Еталон»

  1. Високий професіоналізм співробітників.
  2. Якісні фарби та інші витратні матеріали.
  3. Відповідність всіх робіт встановленим нормам і стандартам.
  4. Оперативність.
  5. Прийнятні ціни.

Залишилися питання? Зв’яжіться з нашими консультантами за представленими на сторінці контактами.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.