Ефективне запобігання небезпечних ситуацій із вилковими навантажувачами

Використання техніки в складських приміщеннях, магазинах завжди несе в собі певну небезпеку. Банальна неуважність оператора техніки або навколишнього персоналу загрожує нещасними випадками. Як мінімізувати або запобігти повністю небезпечним ситуаціям?

Системи візуального попередження

Суть функціонування світлової системи Linde BlueSpot — зображення або знак, що проєктується на підлогу перед рухомим навантажувачем. Людині, що йде неподалік, це дає можливість своєчасно зорієнтуватися і відійти в сторону.

Системи — прості у використанні, ними можна оснастити весь парк. Вони надійні й ефективні. Не вимагають обслуговування.

Безпека маневрування

Наприклад, візуальний сигнал TruckSpot забезпечує високий рівень безпеки під час руху техніки між стелажами й перетину алей складу. Система є інноваційною. Вона оптимізує ефективність уже відомої та широко використовуваної раніше опції BlueSpot. Досягається це завдяки додатковій проєкції — яскравого помітного знака, ширина якого становить 125 сантиметрів. Знак проєктується ззаду навантажувача.

Підвищення кута огляду робочої зони

Важливо не тільки досягти кращої помітності техніки, але і зробити так, щоб в оператора був прекрасний огляд. Це ще більше підвищить рівень безпеки. Досягти результату дасть змогу сучасна система Surround View, розроблена фахівцями бренду Linde Material Handling.

Наявність камер гарантує оператору огляд у 360 градусів. У такий спосіб у нього не залишається сліпих зон:

  • 4 камери встановлюються з усіх боків навантажувача;
  • в кабіні — екран;
  • на нього передається огляд із кожної камери — зображення транслюється одночасно й окремо (тобто, якщо працівник складу потрапляє на дві камери, то й на екрані він буде показаний двічі).

Оператор відразу бачить, що відбувається навколо його машини. Як зазначають розробники системи, завдяки наявності камер вдається не тільки забезпечити високий рівень безпеки, але й підвищити продуктивність. Адже тепер оператор відчуває себе впевненіше, працює швидше й не витрачає час на те, щоб оглянутись навколо.

Нові технології для безпеки

Сучасні розробки та інноваційні технології дають можливість, не тільки сигналізувати про небезпеку, але й запобігти аварії. Зокрема, можна зазначити систему Linde Safety Pilot — її завдання визначати безпечну висоту підйому вантажу, вказувати його точну вагу. Тепер оператору не потрібно самостійно робити швидкі розрахунки. Він відразу бачить усі цифри.

Якщо вас зацікавили такі системи, ви хочете отримати більше інформації або обладнати ними свою складську техніку, телефонуйте за номером: +38 (067) 656 06 36.

Комментарии закрыты.