Фільтри для навантажувачів

Фільтри для навантажувачів

Фільтри — важливий складник різних систем та агрегатів вилкових навантажувачів та іншої складської техніки. Вони забезпечують захист систем техніки від потрапляння сторонніх частинок. Від якості фільтрів навантажувачів залежить довговічність та правильність функціонування машин.

Різноманітні фільтри для навантажувачів

Компанія «Еталон» надає послуги термінового виїзного ремонту складської техніки. Для оперативного відновлення працездатності навантажувачів ми маємо власний склад запасних частин. На ньому представлені різноманітні фільтри для навантажувачів:

  • повітряні;
  • паливні;
  • мастильні;
  • гідравлічні;
  • трансмісійні.

Кожен із різновидів компонентів для навантажувачів має свої особливості. Розглянемо деякі з них.

Повітряний фільтр

Його призначення — захист від пилу, механічних частинок внутрішньої камери згоряння двигуна. Якщо не проводити таке очищення, то двигун не лише перестане ефективно працювати, а й зламається. Поломка може виявитися серйозною та дорогою.

Мастильний фільтр

Він працює безпосередньо з мастилом і не допускає попадання у двигун разом із мастилом різних домішок та суспензій. Якщо не проводити таке очищення або використовувати неякісний мастильний фільтр, можливе пошкодження вузлів та агрегатів навантажувача.

Паливний фільтр

Попри те, що часто паливо саме собою вже чисте, треба регулярно проводити заміну паливного фільтра навантажувача. Він захищає паливну систему вилкового навантажувача від попадання зважених частинок та інших сторонніх домішок. Без нього можливі засмічення, пошкодження двигуна, що призводить до дорогого ремонту та тривалого простою техніки. Підбирати фільтр потрібно не лише з урахуванням марки складської техніки, а й типу палива.

Гідравлічний фільтр

У процесі функціонування гідросистеми відбувається природне зношування деталей і складників. Як наслідок — може з’являтися металева стружка. Фільтр захищає систему від суспензій, що з’являються в робочих рідинах.

Трансмісійний фільтр

Захищає коробку передач від домішок і зважених частинок, що накопичуються в робочій рідині. Найчастіше це дрібна металева стружка, що утворюється в процесі експлуатації КПП.

Замовити фільтри для навантажувачів

Фахівці компанії «Еталон» підберуть фільтри, що відповідають типу та марці вашої складської вантажної техніки. На складі представлені оригінальні запасні частини. Для отримання додаткової інформації, зв’яжіться з консультантами за вказаними на сайті контактами.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.