Характеристики автонавантажувачів Heli: переваги китайської техніки

Китайський бренд Heli пропонує широкий асортимент вантажної техніки. Розробки компанії популярні в багатьох країнах. Вони користуються популярністю через доступну вартість та високу якість.

Моделі невибагливі в роботі, регулярне технічне обслуговування знижує ймовірність поламання, і ремонт навантажувачів Heli потрібно буде проводити значно рідше.

Основні характеристики техніки

Загалом модельний асортимент компанії налічує 80 різних типів техніки й понад 400 моделей. Залежно від конкретної моделі техніці притаманні такі характеристики:

 • вантажність від 1000 кг до 16 тонн;
 • середня висота підіймання вантажів — 3 метри;
 • ширина навантажувача — від 1 до 3 метрів;
 • довжина машини без урахування вил — від 2 до 6 метрів;
 • зовнішній радіус під час повороту — від 188 см до 440 см;
 • висота розвантаження коливається від 2 до 7 метрів.

Переваги навантажувачів китайського бренду

 1. Простота керування віссю. У ній передбачена горизонтальна гідравліка. Завдяки цьому вона не вимагає багато місця, не виникає потреби в додатковому обслуговуванні. Наявність у системі голчастих підшипників гарантує довговічність обладнання.
 2. Високий рівень ергономічності. Місце оператора — велике, просторе. На кріслі є підлокітники. Кермова колонка — з можливістю регулювання. Панель приладів — проста та зрозуміла, з підсвічуванням. На ній — усі важливі індикатори, за якими вдається відстежувати функціонування техніки загалом та окремих її агрегатів.
 3. Гарний огляд. Інженери зробили так, щоб огляд оператора був максимально великим. Це не тільки підвищує зручність керування, а й гарантує безпеку.
 4. Оптимізовані фільтри. Такий підхід дасть змогу знизити ймовірність попадання пилу і, як наслідок, рівень шуму. Що, до речі, позитивно впливає на терміни служби двигуна.
 5. Простота доступу до двигуна. Щоби відкрити капот, не потрібно докладати надзусиль.
 6. Висока якість трансмісії. Для її розробки використовуються сучасні технології та особливо надійні компоненти — у тому числі японські. Наявність додаткової амортизації знижує рівень вібрації на третину.
 7. Японський двигун. У китайських навантажувачах встановлюються двигуни японського виробництва — зокрема такої відомої марки як Nissan. Вони спеціально створені для встановлення на техніку промислової категорії, характеризуються потужністю та надійністю.

Крім того, китайський бренд пропонує споживачам широкий асортимент моделей та можливість різної комплектації техніки. Це дає змогу закупити машину, яка ідеально підійде під розв’язання завдань на конкретному складі чи промисловому підприємстві.

Комментарии закрыты.