Коли необхідно купити ще один навантажувач: 4 чинники

Наявність потрібної кількості техніки на складі сприяє оптимізації роботи та швидкому навантаженню-розвантаженню. Якщо техніки недостатньо, з’являться затримки в роботі. Якщо багато — вона буде простоювати, що також призведе до фінансових втрат.

Як зрозуміти, що складу необхідний ще один навантажувач? Які чинники треба враховувати?

1. Знос наявної техніки

Техніка, що постійно працює впродовж багатьох років, рано чи пізно почне ламатися. Якщо ви бачите, що машина на межі повного фізичного та/або морального зносу, треба придбати нову модель. Розцінюйте покупку, як інвестування у свій бізнес — вкладення обов’язково окупляться.

Враховуйте й той факт, що нові моделі — більш сучасні, у них вища функціональність. Тому й обробка вантажів буде здійснюватися швидше.

2. Збільшення обсягів

У разі збільшення обсягів склад може не справлятися з потоковою роботою. Це призведе до втрат — часу і фінансів. Працівникам доведеться витрачати все більше часу, але однаково це не врятує ситуацію.

Щоби зняти навантаження на персонал, забезпечити оперативне виконання замовлень, треба купити або взяти в оренду навантажувач. Або відразу кілька. Залежно від реальних обсягів.

3. Підвищення витрат на ремонт і ТО

Цей пункт перетинається з першим. Якщо ви помітили, що істотно зросли витрати на обслуговування техніки, необхідно задуматися про оновлення парку. Так, нові машини також потребують технічного обслуговування, але витрати на його проведення будуть значно меншими.

4. Зниження рівня безпеки

Зниження рівня безпеки техніки чудово проілюструють:

  • витікання робочих рідин;
  • маневровість, що знизилася;
  • погане виконання завдань.

Як результат, під загрозу потрапляє не тільки вантаж, але і працівники складу. Краще відразу купити нову сучасну техніку!

Висновок

Навантажувачі та інша складська техніка — незамінні помічники не тільки працівників, а і власника складу. Машини істотно спрощують виконання завдань, підвищують продуктивність праці. Тому так важливо робити продумані інвестиції в нову техніку. Вкладення досить швидко окупляться й почнуть приносити вам реальний прибуток.

Щоби нова техніка працювала як можна довше, не забувайте про регулярне технічне обслуговування. Компанія «Еталон» готова взяти ТО на себе! Телефонуйте: +38 (067) 656 06 36!

Комментарии закрыты.