Конструкція вилкових дизельних навантажувачів

Основним елементом вилкового навантажувача є двигун. Мотори класифікуються на два різновиди: електричний, що працює за допомогою тягової батареї та двигун внутрішнього згоряння. Останній варіант поділяється на дизельний, газовий та бензиновий тип.

До відмінних рис двигуна відносять:

  • високий екологічний чинник та ККД;
  • прості конструкційні особливості;
  • низький рівень шуму;
  • незначні вібрації;
  • тривалий термін служби.

Оскільки немає елементів, що труться, це сприяє легшому технічному обслуговуванню. Для електричних двигунів характерні нечасті поломки та легкий ремонт. Обслуговувати ці мотори набагато дешевше через рідкість виходу пристрою з ладу. Також у разі використання двигуна цього типу можна значно заощадити кошти за електроенергію. Однак спочатку покупка електричного двигуна обійдеться дорожче, у порівнянні з дизельним або бензиновим двигуном, але цілком виправдає себе в майбутньому. Щоб електронавантажувач працював безперебійно, необхідно використання тягових батарей у кількості 2 штуки.

Для дизельних двигунів характерна складніша конструкція, що відбивається на складному ремонті та обслуговуванні. Попри це, для дизельних моторів характерна підвищена потужність та можливість функціонування впродовж цілої доби.

Відмінною особливістю дизельних двигунів є низька екологічність. Утримувати пристрій вийде дорожче через те, що необхідна постійна заміна:

  • мастила;
  • фільтруючих елементів;
  • ременів.

Також заміни потребують деталі, що труться, і нерідкі протікання зі шлангів. Двигуни дизельного типу мають більшу вибагливість до палива й потребують використання сировини високої якості. Також особливістю дизельного мотора є шумна робота та вібрації. Зазвичай, така продукція купується для роботи на вулиці.

Особливістю бензинових та газових моторів є висока екологічність. За характеристиками потужності обидва варіанти можуть позмагатися з дизельними моделями. Навантажувач, у якому встановлено газовий двигун, варто зберігати в теплому місці через те, що низькі температури не дозволять завестися мотору. Також трапляються навантажувачі з наявністю газобензинових двигунів, які можуть використовуватись у приміщеннях закритого типу.

Комментарии закрыты.