Навантажувачі вилкові Mitsubishi: переваги та особливості

Японський виробник Mitsubishi спеціалізується не лише на випуску автомобіля. У компанії безліч напрямів діяльності — побутова техніка, медицина та інші. У тому числі вилкові навантажувачі та складська техніка. Вона завоювала довіру споживачів у всіх регіонах планети.

Асортименти складської продукції Mitsubishi

Компанія пропонує споживачам понад 150 видів техніки. Це не тільки традиційні вилкові навантажувачі, а й палети, штабелери та багато іншого.

Бензинові

Така техніка характеризується різною вантажопідйомністю — від 1,5 тонни до 5,5 тонн. Особливість — плаваюча трансмісія, що дає змогу повноцінно нейтралізувати різноманітні вібрації, що виникають під час пересування нерівним покриттям для підлоги.

Висока надійність вузлів, складових елементів знижує витрати на технічне обслуговування навантажувачів та забезпечує тривалий термін експлуатації.

Дизельні

Характеризуються підвищеною потужністю та вантажопідйомністю. У лінійці бренду техніка, здатна підіймати вантажі від 1500 кг до 15 тонн. Однак дизельні моделі не підходять для роботи в закритих приміщеннях, тому що мають значні показники викиду вихлопних газів.

Газові

Ця техніка підходить для використання всередині приміщень, оскільки викид газів у неї незначний. Вантажопідйомність можна порівняти з бензиновими моделями — від 1,5 до 5,5 тонн.

Комбіновані

Вони використовують газобензинові двигуни. Вони зручні в роботі, з незначною витратою палива, але загалом можна порівняти зі звичайними бензиновими моделями.

Електричні

Особливість — екологічність та маневровість. Вони ідеально підходять для роботи в закритих приміщеннях. Поділяються на дві категорії:

  • триопорні — призначені для переміщення вантажів від 1,3 до 2 тонн;
  • чотириопорні — у них вантажопідйомність від 1 до 5 тонн.

Підвищеної потужності

Бренд Mitsubishi розробив дві унікальні моделі (RS420 та RS450) — їхнє завдання переміщувати контейнери вантажопідйомністю до 42–45 тонн. Їхня комплектація вражає:

  • сучасні системи контролю;
  • рідкокристалічні монітори;
  • контроль усіх систем із демонстрацією параметрів;
  • максимально зручне місце для оператора.

Однак через навантаження техніка все одно може ламатися. Компанія «Еталон» надає послуги з ремонту навантажувачів різних моделей.

Комментарии закрыты.