Основні правила вибору складської техніки на думку постачальника

Ринок техніки для складів має безліч різноманітних варіантів і є досить багатогранним. Під час вибору ви можете зіткнутися з такими варіантами навантажувачів, кожен із яких відмінно підійде для тієї чи іншої роботи:

  • Вилковий навантажувач;
  • Візок;
  • Річтрак;
  • Штабелер;
  • і безліч інших.

Вибір техніки для вантажно-розвантажувальних робіт — досить серйозний процес, до якого треба залучатися підготовленим. Обов’язково потрібно враховувати характеристики техніки та враховувати особливості складського приміщення, у якому проводитимуться роботи.

Під час вибору якісного навантажувача треба враховувати його розміри й ширину для його ефективної й комфортної експлуатації між стелажами. Визначення ширини проводиться з використанням величини AST, яка має на увазі кут, достатній для безперешкодного розвороту техніки. У такий спосіб можливо визначити діагональ техніки, навантаженої палетами. Єдиним нюансом є таке: AST обчислюється не згідно з розмірами піддона, а вздовж максимальної довжини вантажу. Звичайно, також враховується й людський чинник і ймовірні несхожості обчислень для подальшої комфортної експлуатації техніки.

Також треба звертати увагу на щоглу, її висоту і ймовірні відхилення. Максимальна висота щогли має давати змогу ефективно проводити навантаження палет на високих полицях. Також, для комфортного навантаження вантажу на високі полиці, максимальна висота верхніх ярусів, розмір вантажу, а також висота щогли техніки має бути обчислена з урахуванням найменшої відстані між підлогою та стелею. Так враховуються ситуації, коли навантаження на верхні яруси неможливе через наявність електротехнічної або інженерної конструкції, яка може складатися з електрики, вентиляційних конструкцій або обладнання освітлення.

Ймовірно, у технічних документаціях до навантажувача можуть зазначатися невеликі відхилення щогл вертикально. Такий параметр враховується під час розрахунку висоти окремої ланки деяких стелажів. Розмір частини стелажа має бути більший за габарити палети. Тоді піддон буде завантажений під кутом через відхилення щогли, тут необхідні невеликі проміжки між новим рівнем стелажів і палетами.

Двигун навантажувача також має велике значення. Газовий, дизельний або бензиновий навантажувач не обирають для експлуатації в приміщенні — лише зовні. Для роботи в приміщенні використовують тільки навантажувачі електричного типу.

Комментарии закрыты.