Особливості шин супереластик для навантажувачів

Головна позитивна характеристика шин супереластик — висока стійкість до підвищених навантажень, у тому числі механічних. Виріб являє собою суцільну покришку. Усередині немає ніяких порожнин. Саме цим супереластик відрізняється від традиційних пневматичних аналогів.

Будова супереластик

Щільна гума становить внутрішній шар виробу. Каркас — з металевих стропів. Він допомагає перерозподілити кінетичну енергію. У такий спосіб, вдається згладити вібрації, що виникають під час руху нерівною поверхнею, компенсувати навантаження.

Середній шар — еластична гума. Її завдання — амортизація. Вона гасить утворювані вібрації.

Зовнішній шар має малюнок протектора. Він призначений для високих навантажень, оскільки безпосередньо взаємодіє з покриттям складу, майданчика.

Тришарова структура забезпечує не тільки міцність і довговічність шин, але й дає можливість розвивати порівняно високі швидкості, але не шуміти під час руху.

Шини супереластик для навантажувача

Суцільнолиті вироби — оптимальний варіант для забезпечення повноцінної роботи навантажувачів на різних покриттях. Такі шини мають наступні переваги:

  • стійкість до механічних навантажень, що особливо важливо, якщо техніка постійно працює з великими вантажами;
  • стійкість до механічних пошкоджень — не виникає аварій та інших непередбачених ситуацій;
  • тривалий термін служби — ресурс таких шин у два-три рази більше, ніж в інших моделей;
  • завдяки високій щільності рівномірно розподіляється маса;
  • немає перекосів;
  • високий рівень еластичності;
  • підвищений рівень ремонтопридатності;
  • ідеальне зчеплення, завдяки чому йде передача крутного моменту — як наслідок, економія палива;
  • стійкість до негативного впливу хімічних і агресивних речовин.

Такі шини дають змогу навантажувача проїжджати навіть по гострим предметам. Звичайно, вилкові навантажувачі із шинами такого типу коштують дорожче, але вкладення виявляться повністю виправданими. У підсумку, вдасться заощадити на обслуговуванні коліс машини.

Варто пам’ятати про те, що супереластик підходить тільки для твердих рівних поверхонь закритих складів і магазинів. Встановлюються вони не на всі моделі. Потрібно обов’язково враховувати, чи сумісні шини з ободом колеса конкретного навантажувача, радіус покришки й типорозмір.

Комментарии закрыты.