Переваги електричних штабелерів

Одні з найбільш поширених моделей складської навантажувальної техніки — електричні штабелери. Вони характеризуються простотою експлуатації, високим рівнем безпеки та здатністю розв’язувати більшість завдань, що виникають під час навантаження-розвантаження й переміщення товарів.

У разі регулярного якісного технічного обслуговування та дотримання правил експлуатації ремонт штабелерів проводиться нечасто — тільки під час вироблення ресурсу певної деталі.

Позитивні особливості електричних моделей

Електричний двигун працює безшумно, машина не виділяє токсичних вихлопних газів. Тому техніка ідеально підходить для роботи в зачинених приміщеннях:

  • складах;
  • продуктових підприємствах;
  • супермаркетах і торгових центрах.

Електричні штабелери мають невеликі габарити. Тому вони ідеальні для вузьких проходів. Крім того, вони здатні підіймати вантажі, складені на палети, на велику висоту.

Серед інших характеристик згадки заслуговують:

  • тривалий термін служби;
  • надійність складання і якість деталей;
  • безперебійність роботи;
  • безпека, яку забезпечують унікальною технологією захисту від перекидання;
  • відповідність усім прийнятим міжнародним стандартам.

Різноманітність моделей

На профільному ринку представлена ​​величезна кількість моделей. Вони відрізняються конструкцією, технічними характеристиками, вантажністю та іншими параметрами. Розглянемо основні різновиди такої техніки.

Самохідні

В оператора — стояче місце управління. Це невелика відкидна платформа. Для забезпечення безпечної роботи людини вона обладнана поручнями. Такі моделі ідеально підійдуть для обслуговування великих за площею складів.

Ведені

Оператор супроводжує техніку пішки. Блок управління найчастіше виносний, на порівняно довгому дроті. Техніка підходить для навантаження товарів, розташованих на піддонах. Швидкість ведених моделей не перевищує 6 кілометрів на годину. Управління дає змогу контролювати швидкість руху.

Вузькопрохідні

Ці машини характеризуються невеликими габаритами. Вони ідеально підходять для роботи на невеликих складах із вузькими проходами. Техніка має щоглу з функцією повороту до 180 градусів.

Вибираючи штабелери для роботи на своєму складі, ви купуєте сучасну ефективну техніку, що дає можливість розв’язувати більшість завдань. Якщо ви хочете отримати додаткові консультації або запросити майстрів для обслуговування техніки, зв’яжіться з нашими консультантами за вказаними на сайті контактами.

Комментарии закрыты.