Ремонт гідравлічної системи навантажувача в Києві

Ремонт гідравлічної системи навантажувача в Києві

У разі некоректного функціонування вил навантажувача, непрацездатності захоплення або повної відмови системи підйому, з’являється необхідність в повній діагностиці та ремонті гідравлічної системи. Професіонали компанії «Еталон» знають, як впоратися з цією проблемою в Києві. У кожного співробітника висока кваліфікація і достатньо досвіду для роботи з технікою й обладнанням всіх марок і моделей. Також, є можливість проведення робіт безпосередньо на об’єкті в Києві. При роботі з нашою компанією, ви можете бути повністю впевнені у високій якості виконаних робіт.

Подібні проблеми не терплять очікування – якщо не зайнятися їх вирішенням вчасно, це може привести не тільки до значного зниження ефективності експлуатації, але й до нещасних випадків і травм персоналу.

Як впізнати проблеми гідравлічної системи

Одним з основних ознак є нехарактерно низька вантажність машини. Втім, існують й інші ознаки, помітні при детальній перевірці навантажувача:

  •  Нехарактерні шуми;
  •  Підвищення вібрацій при використанні;
  •  Знижений рівень тиску;
  •  Перегрів гідроциліндрів/гідромоторів;
  •  Звуки стукоту і тріску при роботі клапана;
  •  Освіта так званої «піни» в масляному баку.

При прояві будь-якого з перерахованих вище ознак, або при інших несприятливих проблем, рекомендується негайно зв’язатися з професіоналами, які усунуть неполадки. Фахівці компанії «Еталон» полагодять гідравлічну систему машини й повернуть ефективність при експлуатації навантажувача в Києві. Висококваліфіковані співробітники й великий досвід за спиною компанії допомагають усувати поломки різного характеру. Наприклад, ми також можемо виконати ремонт болгарських навантажувачів.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.