Ремонт гідравлічної системи навантажувача в Києві

Ремонт гідравлічної системи навантажувача в Києві

У разі некоректного функціонування вил навантажувача, непрацездатності захоплення або повної відмови системи підйому, з’являється необхідність в повній діагностиці та ремонті гідравлічної системи. Професіонали компанії «Еталон» знають, як впоратися з цією проблемою в Києві. У кожного співробітника висока кваліфікація і достатньо досвіду для роботи з технікою й обладнанням всіх марок і моделей. Також, є можливість проведення робіт безпосередньо на об’єкті в Києві. При роботі з нашою компанією, ви можете бути повністю впевнені у високій якості виконаних робіт.

Подібні проблеми не терплять очікування – якщо не зайнятися їх вирішенням вчасно, це може привести не тільки до значного зниження ефективності експлуатації, але й до нещасних випадків і травм персоналу.

Як впізнати проблеми гідравлічної системи

Одним з основних ознак є нехарактерно низька вантажність машини. Втім, існують й інші ознаки, помітні при детальній перевірці навантажувача:

  •  Нехарактерні шуми;
  •  Підвищення вібрацій при використанні;
  •  Знижений рівень тиску;
  •  Перегрів гідроциліндрів/гідромоторів;
  •  Звуки стукоту і тріску при роботі клапана;
  •  Освіта так званої «піни» в масляному баку.

При прояві будь-якого з перерахованих вище ознак, або при інших несприятливих проблем, рекомендується негайно зв’язатися з професіоналами, які усунуть неполадки. Фахівці компанії «Еталон» полагодять гідравлічну систему машини й повернуть ефективність при експлуатації навантажувача в Києві. Висококваліфіковані співробітники й великий досвід за спиною компанії допомагають усувати поломки різного характеру. Наприклад, ми також можемо виконати ремонт болгарських навантажувачів.

Бренди

Ремонт навантажувачів популярних брендів

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.
Залишити відгук
Завантажити аватар
Завантажити аватар