Полагодження акумуляторів навантажувача в Дніпрі

Полагодження акумуляторів навантажувача в Дніпрі

Найдоступнішим способом повернути колишній стан АКБ є ремонт акумуляторів навантажувача. За оперативним і якісним відновленням вихідного стану батарей можна звернутися в компанію «Еталон» в Дніпрі. Терміни проведення робіт будуть визначатися індивідуально.

Кілька головних причин псування батареї:

  1. Процеси окислення. При використанні на поверхні пластин може утворюватися сірчанокислий свинець в кристалоподібному вигляді. Віддача енергії та повноцінний заряд батарей в такому випадку будуть порушені.
  2. Знос. Під зносом мається на увазі часткове або повне відшарування від решіток, внаслідок чого може з’являтися шлам. Шлам своєю чергою викликає замикання між позитивними та негативними пластинами.
  3. Засмічення. Своєчасне і регулярне обслуговування АКБ навантажувачів є необхідністю для успішного видалення засмічень і бруду. Будь-які засмічення підвищують ризик появи струмопровідного шару і саморозряд.
  4. Корозія. З’являється корозія на деталях виведення і перемичках. Внаслідок появи корозії ланцюг проведення струму може бути порушений або пошкоджений.
  5. Надмірне підняття температур. Причинами перегріву є експлуатація або заряд АКБ. У ситуації надмірно високих температур можливий навіть вибух, який повністю виключить можливість провести вдалий ремонт акумуляторів навантажувачів.

Процес обслуговування та ремонту АКБ

Обслуговування та ремонт акумулятора навантажувача в Дніпрі проходить наступним чином:

  • Чистка від окисного нальоту;
  • Заміна непридатних пластин;
  • Введення в роботу спеціальної відновлювальної присадки;
  • Полагодження перемичок.

Однією з головних послуг нашої компанії в Дніпрі є ремонт тягових акумуляторів для навантажувачів. Після проведення діагностики неполадок складається індивідуальний план робіт. Заздалегідь провівши огляд, можна буде точно сказати, чи слід займатися лагодженням АКБ, а також визначити вартість і терміни.

Залежно від характеру проблеми буде вирішено, проводити ремонт безпосередньо на об’єкті або на нашій базі в Дніпрі.

По закінченню ремонту в обов’язковому порядку вам буде видана гарантія на акумулятор. Термін дії гарантії буде визначено в залежності від вихідного стану батареї. Зберегти гарантію вдасться лише при дотриманні наших рекомендацій по використанню та експлуатації.

Тривалість ефективної роботи АКБ і відсутність проблем буде залежати лише від того, чи вчасно проводиться загальний огляд та обслуговування акумуляторів навантажувачів.

Компанія «Еталон» в Дніпрі також займається іншими ремонтними роботами з навантажувачами. Для вивчення і знайомства з іншими послугами перейдіть на сторінку «Послуги».

Записатися на послугу