Полагодження акумуляторів навантажувача в Харкові

Полагодження акумуляторів навантажувача в Харкові

Починка акумуляторів навантажувачів є одним з найменш витратних і недорогих шляхів відновлення АКБ. Компанія «Еталон» забезпечить оперативне лагодження батарей в Харкові. Конкретна тривалість робіт буде визначатися в залежності від моделі та характеру несправності індивідуально.

5 головних причин несправності батареї

  1. Розвиток окислювальних процесів. В процесі оперування машиною на пластинах в кристалоподібному вигляді утворюється сірчанокислий свинець. Поява таких кристалів підіймає ризик неповної зарядки батарей і перешкоджання віддачі енергії.
  2. Знос в рамках експлуатації. В процесі роботи може розвинутися процес відшарування від решіток, що провокує утворення шламу. Своєю чергою шлам може викликати замикання між негативними та позитивними пластинами.
  3. Засмічення. Своєчасний огляд і обслуговування АКБ навантажувачів є необхідністю для очищення від засмічень. Будь-які засмічення можуть стати причиною утворення струмопровідного шару і, відповідно, саморозряду.
  4. Корозія. Руйнування зовнішньої оболонки металу або покриття з’являється на частинах виведення/перемичках. Внаслідок такого руйнування ланцюг проведення струму може перериватися.
  5. Надмірне підвищення температури. Ситуації з перегрівом можуть статися при роботі або відновленні заряду АКБ. Перегрів загрожує провокуванням підвищення утворення водню. Такого роду проблема може навіть викликати вибух, який унеможливлює ремонт акумуляторів навантажувачів.

 Процес обслуговування та ремонту АКБ в Харкові

Починка АКБ проводиться згідно з наступною схемою:

  • Позбавлення АКБ від окисного нальоту;
  • Заміна непридатних пластин;
  • Введення в процес відновної присадки;
  • Починка перемичок.

Починка тягових акумуляторів навантажувачів є одним з головних напрямків нашої компанії. Шляхом діагностики неполадок створюється індивідуальний план ремонтних робіт. Огляд, проведений заздалегідь, дасть можливість сказати точно, чи слід відновлювати АКБ. Також будуть визначені терміни та вартість ремонту.

Залежно від характеру ушкоджень і термінів, процес може здійснюватися як на об’єкті в Харкові, так і на нашій базі.

По закінченню робіт вам в обов’язковому порядку буде надана гарантія на акумулятор. Термін дії гарантії буде визначено в залежності від вихідного стану батареї. З нашого боку також будуть надані рекомендації по використанню, які й будуть гарантійними випадками.

Запобігати несправності АКБ і збільшити термін експлуатації можна шляхом обслуговування, яке слід проводити вчасно.

Професіонали компанії «Еталон» також надають ряд інших послуг, пов’язаних з навантажувачами. Наприклад, ви можете оформити фарбування навантажувача в Харкові. Всі доступні послуги можна вивчити на сторінці «Послуги».

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.