Поради під час вибору вживаних навантажувачів

Навантажувачі є складною спеціалізованою технікою, призначеною для різної роботи. Ціни на таку техніку досить високі — у таких випадках для нетривалої експлуатації або для разової роботи треба придивлятися до навантажувачів, що були вживані.

Техніка, яку використовували раніше, не завжди може бути в ідеальному стані, а також, ймовірно, буде мати різні неполадки, нюанси. Найкращим варіантом буде складання плану, за яким буде проводитися перевірка стану техніки, що купується.

Щоби не пропустити якісь неявні неполадки або нюанси, треба розглядати кожну дрібницю й ознайомлюватися з технікою наочно. Що розглянути перед покупкою?

  • Умови експлуатації. Обов’язково ознайомтеся з тим, у яких умовах вантажна техніка експлуатувалася раніше. Стан агрегату безпосередньо залежить від того, у яких умовах її використовували. Якщо техніку активно експлуатували з максимальними навантаженнями, її деталі будуть зношуватися в рази швидше. Звичайно, якщо навантажувач використовувався рідше, його стан буде кращий;
  • Зовнішні характеристики. Треба також оглянути навантажувач на предмет зовнішніх пошкоджень. Звичайно, наявність будь-яких подряпин не має особливого ​​значення. Увагу треба звернути на більш серйозні пошкодження, які можуть вказувати на серйозні проблеми кузова;
  • Проведення діагностики. Для цього безсумнівно необхідно звернутися до фахівця, який здатний об’єктивно оглянути техніку й дати незалежну оцінку. Спеціаліст перевірить зовнішній стан агрегату, його стан у плані працездатності, двигун. Якщо в процесі діагностики виявляються неполадки, вони мають бути зафіксовані;
  • Ознайомлення з карткою техобслуговування. Важливий пункт перевірки, який не можна пропускати під час огляду. У картці ТО можна ознайомитися з тим, коли і які деталі втрачали працездатність. Необхідно звернути увагу й на своєчасне проведення повного технічного обслуговування власником.

Звичайно, під час придбання будь-якої складської техніки необхідно брати до уваги умови, у яких техніка буде експлуатуватися. Важливі деталі:

  • Габарити навантажувача;
  • Рівень маневровості;
  • Максимальна вантажність;
  • Тип роботи (дизельний, бензиновий, газовий, електричний навантажувач).

Комментарии закрыты.