Повний ремонт ДВС навантажувача у Львові

Повний ремонт ДВС навантажувача у Львові

У двигуні внутрішнього згорання при роботі виникають постійне сильне нагрівання і тертя поверхонь. Тому рано чи пізно все ж доведеться відправити двигун навантажувача на ремонт. Якщо ви перебуваєте у Львові, то найкраще довірити силову установку компанії «Еталон». Завдяки спеціалізованому обладнанню і власному складу з запчастинами ми здійснюємо якісний ремонт двигунів навантажувачів дизельних і бензинових.

Що говорить про необхідність капремонту ДВС?

Надіслати брендовий або китайський двигун навантажувача на ремонт слід, якщо ви спостерігаєте наступні ознаки:

  • просідання в потужності;
  • збільшена витрата масла і пального;
  • сторонні шуми;
  • незвично густий і різкий по запаху вихлоп;
  • проблеми з запуском двигуна.
  • У випадку з бензиновим двигуном вилкового навантажувача на ремонт також може натякати виразний нагар на свічках запалювання.

Особливості повного ремонту ДВС навантажувача

Для капітального ремонту двигуна навантажувача спочатку знімають ДВС. Потім силову установку розбирають і діагностують. Далі в процесі ремонту двигуна фронтального навантажувача замінюють несправні й зношені деталі. На завершальному етапі ремонту ДВС навантажувача збирають і перевіряють на працездатність, попередньо заливши масло, і зробивши налаштування.  У нас також є можливість оформити ремонт ходової навантажувачів у Львові

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.