Повний ремонт ДВС навантажувача в Дніпрі

Повний ремонт ДВС навантажувача в Дніпрі

Мотор машини для навантаження піддається різним навантаженням упродовж всієї робочої зміни. Згодом його компоненти зношуються, і може знадобитися ремонт двигуна навантажувача. Для відновлення мотора необхідне спеціальне обладнання і кваліфікований підхід. Компанія «Еталон» виконує якісний ремонт ДВС навантажувачів.

Коли потрібен повний ремонт двигуна навантажувача?

Ремонт як китайських двигунів навантажувачів, так і ДВС іншого походження необхідний, коли спостерігається ряд певних ознак. Це, в першу чергу, перегрів, сторонні шуми, зменшення потужності, збільшена витрата палива і масла.

Про потребу в ремонті дизельного двигуна навантажувача або бензинової силової установки також може говорити більш густий вихлоп з сильним запахом.

Етапи капремонту ДВС

Капітальний ремонт двигуна навантажувача передбачає кілька етапів роботи:

  • відновлення блоку циліндрів;
  • усунення нерівностей і задирок на привалочній площині;
  • регулювання запалювання, оборотів холостого ходу та рівня токсичності CO.

В ході капітального ремонту цього двигуна вилкового навантажувача замінюють на нові деталі, що  вийшли з ладу. В кінці робіт заливають масло, налагоджують силову установку. Після ремонту двигуна фронтального навантажувача проводять наладку і перевірку належного функціонування мотора. У нас також доступні інші послуги з обслуговування, відновлення або ремонту техніки – наприклад, ремонт ходової частини навантажувачів.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.