Повний ремонт ДВС навантажувача в Харкові

Повний ремонт ДВС навантажувача в Харкові

Мотор авто є складно влаштованою системою. Тому він потребує правильного підходу й використання спеціального обладнання. За ремонтом двигуна навантажувача можна звернутися в компанію «Еталон». У нас є все необхідне для проведення ремонту дизельних двигунів навантажувачів або бензинових моторів.

Коли слід віддати ДВС на капремонт?

Капітальний ремонт двигуна навантажувача рекомендований, якщо:

  • утруднений запуск двигуна;
  • машина перестала справлятися з розрахованими для неї вантажами;
  • спостерігається значне збільшення витрати палива, масла, робочих рідин;
  • утворюється нагар на свічках (у випадку з ДВС на бензині);
  • вихлоп став густим і з сильним запахом.

Також ремонт китайського двигуна навантажувача або двигуна внутрішнього згорання іншої країни виробництва потрібен, якщо силова установка регулярно перегрівається.

Що собою являє капітальний ремонт мотора навантажувача?

Повний ремонт двигуна фронтального навантажувача – це, в першу чергу, приведення в порядок циліндропоршневої групи і кривошипно-шатунного механізму. Також ремонт ДВС навантажувача передбачає лагодження механізму газорозподілу та приводу. В ремонт двигуна вилкового навантажувача входить, в тому числі виправлення систем змащення, охолодження, харчування. У нас також виявляються інші послуги ремонту, відновлення або обслуговування техніки. Наприклад, ви можете оформити ремонт ходової навантажувачів в Харкові.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.