Повний ремонт ДВС навантажувача в Києві

Повний ремонт ДВС навантажувача в Києві

Компанія «Еталон» проведе капітальний ремонт двигуна навантажувача. Для цього у нас є кваліфіковані кадри і відповідне спеціальне обладнання. До нас можна відправити на ремонт дизельний двигун навантажувача або бензиновий аналог. Ми здійснюємо ремонт двигунів навантажувачів китайського або іншого походження.

Проблеми, що вказують на потребу в ремонті ДВС

Про те, що необхідний невідкладний ремонт ДВС навантажувача, можуть свідчити такі ознаки:

  • складності з запуском двигуна;
  • підвищення споживання пального;
  • помітне зниження потужності;
  • сторонні шуми під час роботи на зразок стуку, цокання;
  • зміна структури вихлопних газів або підвищення їх обсягу;
  • збільшення витрат рідини, що змащує.

Порядок проведення капітального ремонту мотора навантажувача

Для капітального ремонту двигуна навантажувача спочатку необхідно зняти силову установку, розібрати її і провести повну діагностику. Безпосередньо ремонт двигуна вилкового навантажувача включає знаходження і заміну вийшли з ладу деталей. На завершальному етапі ремонту двигуна фронтального навантажувача фахівці збирають мотор, заливають масло, проводять наладку ДВС і перевіряють, чи правильно він працює. Висококваліфіковані співробітники й великий досвід за спиною компанії допомагають усувати поломки різного характеру. Наприклад, ми також можемо виконати ремонт ходової навантажувачів в Києві.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.