Повний ремонт ДВС навантажувача в Одесі

Повний ремонт ДВС навантажувача в Одесі

У компанії «Еталон» є все необхідне для діагностики та капітального ремонту двигунів навантажувачів. Ми маємо у своєму розпорядженні спеціальним обладнанням і складом запчастин. Також у нас можна замовити подальше техобслуговування ДВС. Наша компанія проводить ремонт як дизельних двигунів навантажувача, так і моторів на бензині.

Що вказує на потребу в капремонті ДВС?

Повний ремонт двигуна вилкового навантажувача час проводити, коли спостерігаються такі проблеми:

  • мотор не запускається;
  • надмірно витрачаються паливо і масло;
  • знижена потужність;
  • чутні сторонні шуми;
  • виробляється більше вихлопних газів, і вони стали гущі.

Також про необхідність ремонту китайського двигуна навантажувача або ДВС іншого походження може говорити візуально спостережуваний нагар на свічках запалювання. Це відбувається у випадку з бензиновими силовими установками.

Порядок роботи при капітальному ремонті двигуна навантажувача

Капітальний ремонт двигуна навантажувача є комплексною процедуру. Етапи повного ремонту ДВС навантажувача представлені розбиранням мотора, діагностикою всіх компонентів, заміною деталей. По завершенні ремонту двигуна фронтального навантажувача прилад потрібно зібрати. Далі в нього заливають масло, налаштовують, і відчувають, щоб переконатися, що він працює правильно. У нас також є послуга ремонту ходової навантажувачів в Одесі.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.