Двигун внутрішнього згоряння – складний механізм, що вимагає кваліфікованого підходу, спеціального обладнання. Компанія «Еталон» виконає повний ремонт ДВС навантажувача. У нас є спеціалізований інструмент, власний склад з запасними деталями. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені, що працездатність вашого навантажувача буде відновлена в найкоротші терміни. Крім того, ми готові взяти на себе подальше технічне обслуговування двигуна.

Основні ознаки несправності ДВС навантажувача

  1. Двигун не запускається.
  2. Помітно знизилася потужність.
  3. Підвищилося споживання палива.
  4. Збільшилася витрата масла.
  5. Під час роботи можна почути стукіт або інші сторонні шуми.
  6. Підвищилися обсяги вихлопних газів або змінилася їх структура.

Як проводиться повний ремонт ДВС навантажувача

Повний він же капітальний ремонт двигуна внутрішнього згорання навантажувача передбачає зняття мотора з машини, його розбирання і діагностику всіх складових частин.

При ремонті визначаються деталі, які вийшли з ладу, морально чи фізично зносилися і потребують обов’язкової заміни. Після завершення ремонтних робіт проводиться збірка ДВС, заливка масла, налаштування і перевірка правильності функціонування.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.