Ремон АКПП/МКПП навантажувача в Києві

Ремон АКПП/МКПП навантажувача в Києві

Модель навантажувача безпосередньо впливає на тип коробки передач. За останні кілька років автоматичні КПП вийшли на першу сходинку завдяки своїй зручності та сучасності – попри це, механічні КПП все ще мають попит.

Навантажувачі однозначно можна назвати технікою, яка ніколи не буде стояти без діла. Нерідко доводиться користуватися перемикачем передач, через що КПП піддається навантаженням і зносу, які, своєю чергою, призводять до всіляких зламів і проблем. Компанія «Еталон» надає якісні послуги ремонту в Києві як автоматичних КПП, так і механічних. Наші висококваліфіковані фахівці відмінно розбираються в пристрої всіх типів КПП. З моменту транспортування техніки з вашого підприємства в Києві на нашу базу, гарантуємо відновлення працездатності техніки в найкоротші терміни.

Процес ремонту АКПП/МКПП

Починка обладнання в Києві, як правило, проводиться в кілька послідовних етапів:

  •  Знімання КПП з техніки;
  •  Перевірка на предмет конкретних несправностей;
  •  Складання плану та узгодження з клієнтом;
  •  Ремонтування КПП;
  •  Збірка, стендовка та остаточний монтаж на навантажувач.

Обов’язковим етапом також є перевірка працездатності КПП після проведення необхідних ремонтних робіт. Висококваліфіковані співробітники й великий досвід за спиною компанії допомагають усувати поломки різного характеру. Наприклад, ми також можемо виконати ремонт акумуляторів навантажувача.

Бренди

Ремонт навантажувачів популярних брендів

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.
Залишити відгук
Завантажити аватар
Завантажити аватар