Ремон АКПП/МКПП навантажувача в Києві

Ремон АКПП/МКПП навантажувача в Києві

Модель навантажувача безпосередньо впливає на тип коробки передач. За останні кілька років автоматичні КПП вийшли на першу сходинку завдяки своїй зручності та сучасності – попри це, механічні КПП все ще мають попит.

Навантажувачі однозначно можна назвати технікою, яка ніколи не буде стояти без діла. Нерідко доводиться користуватися перемикачем передач, через що КПП піддається навантаженням і зносу, які, своєю чергою, призводять до всіляких зламів і проблем. Компанія «Еталон» надає якісні послуги ремонту в Києві як автоматичних КПП, так і механічних. Наші висококваліфіковані фахівці відмінно розбираються в пристрої всіх типів КПП. З моменту транспортування техніки з вашого підприємства в Києві на нашу базу, гарантуємо відновлення працездатності техніки в найкоротші терміни.

Процес ремонту АКПП/МКПП

Починка обладнання в Києві, як правило, проводиться в кілька послідовних етапів:

  •  Знімання КПП з техніки;
  •  Перевірка на предмет конкретних несправностей;
  •  Складання плану та узгодження з клієнтом;
  •  Ремонтування КПП;
  •  Збірка, стендовка та остаточний монтаж на навантажувач.

Обов’язковим етапом також є перевірка працездатності КПП після проведення необхідних ремонтних робіт. Висококваліфіковані співробітники й великий досвід за спиною компанії допомагають усувати поломки різного характеру. Наприклад, ми також можемо виконати ремонт акумуляторів навантажувача.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.