Ремонт АКПП/МКПП навантажувача в Харкові

Ремонт АКПП/МКПП навантажувача в Харкові

Залежно від моделі, навантажувачі можуть оснащуватися як АКПП, так і МКПП. Згідно зі статистикою, автоматичні коробки перемикання передач продовжують витісняти механічні в категорії спеціалізованої техніки. Попри це, велика кількість машин продовжують працювати на механічних КПП.

Навантажувачі постійно піддаються активному використанню, що створює необхідність постійно перемикати передачі. Навантаження на коробку передач, своєю чергою, впливає на деталі та вузли, провокуючи поломки різної складності. З будь-якими механічними проблемами допоможе впоратися компанія «Еталон», яка відправиться на ваш об’єкт в Харкові. Висока кваліфікація і досвід наших фахівців гарантують оперативне і якісне лагодження. Працездатність вашої техніки буде відновлена ​​в максимально короткий термін.

Процес ремонту АКПП/МКПП в Харкові

Ремонтні роботи в Харкові, згідно з планом, проводяться в кілька послідовних етапів:

  • Зняття з техніки коробки перемикання передач;
  • Перевірка машини на предмет конкретних несправностей;
  • Створення кошторису та обговорення із замовником;
  • Ремонт КПП;
  • Збірка й установка на навантажувач.

По закінченню процесу в обов’язковому порядку проводиться перевірка виконання експлуатаційних функцій КПП. У нас також виявляються інші послуги ремонту, відновлення або обслуговування техніки. Наприклад, ви можете оформити полагодження акумуляторів навантажувача в Харкові.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.