Ремонт АКПП / МКПП навантажувачів Одеса

Ремонт АКПП / МКПП навантажувачів Одеса

Навантажувачі та інша складська техніка істотно спрощують працю працівників складів, підприємств, великих торгових центрів. Вони забезпечують переміщення вантажів, оперативне навантаження й розвантаження товарів.

Через постійне навантаження техніка виходить із ладу. Причиною може бути, як фізичний знос, так і неправильна експлуатація, відсутність технічного обслуговування.

Однією з поширених послуг компанії СК «Еталон» є ремонт АКПП і ремонт КПП — коробки передач складської техніки. Ремонт може бути трьох типів:

 • технічний або профілактичне обслуговування;
 • плановий;
 • поточний.

Кваліфіковані фахівці нашої компанії виконають високоякісний ремонт автоматичної або механічної коробки передач. Ми працюємо з різними марками складської техніки:

 • STILL;
 • MITSUBISHI;
 • HYUNDAI;
 • TOYOTA;
 • TCM;
 • HANGCHA;
 • JAC;
 • та інших.

Чому варто довіряти компанії СК «Еталон»

Ми працюємо в місті Одесі, але також надаємо послуги в прилеглих населених пунктах. У нас є власний склад, на якому є всі необхідні запчастини, що дають змогу виконати ремонт максимально оперативно.

У переважній більшості випадків усі ремонтні роботи проводяться на об’єкті клієнта, але в окремих складних ситуаціях ми забираємо машини до себе на базу. У нас є необхідне сучасне обладнання.

Перед початком ремонтно-відновлювальних робіт обов’язково проводиться діагностика. Вона дає змогу виявити справжню природу несправності та визначити шляхи її усунення. Після — ми погоджуємо з замовником терміни та вартість ремонту, і тільки після цього приступаємо до роботи. Ціна в кожному окремому випадку визначається індивідуально й залежить від декількох чинників:

 • марки машини;
 • типу коробки;
 • конкретної поломки.

Наші майстри прагнуть зробити все максимально оперативно, щоби виключити тривалий простій техніки й мінімізувати збиток, який може понести підприємство, що має машину.

Після здачі роботи може додатково проводиться інструктаж оператора навантажувача — за бажанням і запитом замовника. Працівник отримує нові знання й навички, необхідні для ефективної роботи на навантажувачі.

Якщо ви хочете запросити наших фахівців, зв’яжіться з менеджерами компанії за контактами, вказаними на сайті. Ми оперативно надішлемо бригаду майстрів! Впевнені, ви залишитеся задоволені рівнем і якістю обслуговування.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.