Ремонт АКПП/МКПП навантажувача в місті Дніпрі

Ремонт АКПП/МКПП навантажувача в місті Дніпрі

Тип коробки перемикання передач визначається моделлю навантажувача. Таким чином, КПП можуть бути автоматичними й механічними. Спеціалізовані машини продовжують все більше схилятися до використання АКПП, які сучасніше і зручніше у використанні. Втім, механічні КПП все також використовуються в чималих кількостях.

Навантажувачі, як правило, схильні до постійно активної експлуатації. Постійне перемикання передач в процесі може призводити до безпосереднього навантаження, а також провокувати знос запчастин, що може привести до поломок різної специфіки.

Компанія «Еталон, що розташовується в Дніпрі, надасть необхідний ремонт як автоматичних, так і механічних КПП. Кожен співробітник компанії – висококваліфікований фахівець, який знає пристрій всіх видів КПП. Ми надаємо гарантії якісного ремонту і відновлення працездатності техніки в малі терміни.

Процес відновлення АКПП/МКПП

Ремонтні роботи в Дніпрі проводяться в кілька послідовних етапів:

  • Вилучення КПП з техніки;
  • Діагностика неполадок і несправностей;
  • Побудова плану та обговорення деталей із замовником;
  • Починка КПП;
  • Збірка, розташування та установка на машину.

По закінченню ремонту обов’язково проводиться перевірка працездатності коробки перемикання передач. У нас також доступні інші послуги з обслуговування, відновлення або ремонту техніки – наприклад, полагодження акумуляторів навантажувача в Дніпрі.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.