Ремонт АКПП/МКПП навантажувача

Ремонт АКПП/МКПП навантажувача

Залежно від моделі навантажувачі можуть бути оснащені автоматичною або механічною коробкою перемикання передач. В останні роки спеціалізована техніка все частіше оснащується автоматичними КПП – вони зручніші й сучасні. Однак чимало агрегатів продовжують працювати на механічних КПП.

Навантажувачі – техніка, яка піддається активній експлуатації. В процесі роботи часто доводиться перемикати передачі. Це призводить до навантаження безпосередньо на коробку, провокує механічний знос деталей і вузлів, що призводить до поломок. Якщо необхідний ремонт АКПП / МКПП навантажувачів – звертайтеся в компанію «Еталон». У нас працюють досвідчені та кваліфіковані фахівці, які знають пристрої всіх КПП. Ми гарантуємо оперативний і якісний ремонт, в максимально стислі терміни відновимо працездатність вашої техніки.

Як проходить ремонт АКПП / МКПП

Проведення ремонтних робіт передбачає кілька послідовних етапів:

  • зняття КПП з машини;
  • діагностика і визначення несправностей;
  • складання кошторису й узгодження із замовником;
  • ремонт КПП;
  • збірка, стендовка й установка на навантажувач.

Обов’язково проводиться перевірка працездатності відремонтованої коробки перемикання передач.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.