Ремонт акумуляторів навантажувача в Києві

Ремонт акумуляторів навантажувача в Києві

Відновити АКБ можна багатьма шляхами, проте одним з найдоступніших є ремонт акумуляторів навантажувачів. Компанія «Еталон» має всі необхідні для полагодження ресурси, і оперативне відновлення функціональності гарантується. Термін проведення робіт в Києві буде визначено індивідуально.

5 головних чинників псування батареї

  1. Процеси окислення. При використанні поверхні пластин можуть покриватися кристалоподібним сірчанокислим свинцем. Такого роду забруднення є перешкодою повній зарядці і якісної віддачі енергії.
  2. Знос. Внаслідок відшарування від решіток утворюється шлам, який може стати причиною замикання між позитивними та негативними пластинами.
  3. Забруднення. Очищення від всіляких забруднень і засмічень проводиться шляхом своєчасного і якісного обслуговування АКБ навантажувачів. Будь-якого роду забруднення в більшості випадків призводять до появи струмопровідного шару і саморозряд.
  4. Корозійні процеси. Освіта корозії відбувається на частинах виведення і перемичках, через що ланцюг проведення струму може піддаватися переривання і порушення.
  5. Надмірне підвищення температур. Сильне нагрівання проявляється під час використання або поповнення заряду АКБ. У стані підвищення температур починаються процеси невластивого виділення водню, що навіть може призвести до вибуху. Вибух, своєю чергою, призведе до ситуації, в якій ремонт акумуляторів навантажувачів не матиме сенсу – повернути колишній стан батареї буде вже неможливо.

Процес обслуговування та ремонту батарей

Ремонт проводиться згідно з наступними діями:

  • Очищення від окислювальних нальотів;
  • Заміна непридатних пластин на нові;
  • Застосування відновної присадки;
  • Налаштування перемичок.

Ремонт тягових акумуляторів для навантажувачів є одним з головних напрямків компанії «Еталон». За результатами діагностики проблем проводиться складання плану робіт для кожного випадку індивідуально. Огляд дає можливість впевнено сказати, чи слід почати роботи по відновленню АКБ, порахувати вартість і визначити терміни.

Залежно від термінів проведення, складності та характеру робіт, буде вирішено, де проводити ремонт – на вашому підприємстві в Києві на об’єкті, або на нашій базі.

По закінченню процесу ремонту клієнтові в обов’язковому порядку видається гарантія на акумулятор. Термін дії гарантії буде прямо залежати від вихідної кондиції батареї. Лише при дотриманні наших рекомендацій по використанню гарантія на акумулятор буде дійсна.

Попередити проблеми та гарантувати безвідмовну роботу можна при регулярному проведенні обслуговування акумуляторів навантажувачів.

Професіонали компанії «Еталон» також надають й інші послуги в Києві. Наприклад, ми також можемо виконати фарбування навантажувача в Києві. Переглянути та ознайомитися з іншими послугами можна на сторінці «Послуги».

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.