Ремонт акумуляторів навантажувачів в Одесі

Ремонт акумуляторів навантажувачів в Одесі

Акумуляторна батарея навантажувачів, складської техніки піддається великому навантаженню. Тому вона може виходити з ладу навіть передчасно. Фахівці компанії СК «Еталон» надають послуги з ремонту, обслуговування та відновлення тягових акумуляторів навантажувачів у місті Одеса.

У нашій команді працюють кваліфіковані фахівці. Ми використовуємо сучасне технологічне обладнання. Це є гарантією якості всіх проведених робіт.

Основні причини ламання акумуляторів

  • Сульфатація пластин. На них утворюється наліт сірчанокислого свинцю. Він не дає змоги пристрою повністю заряджатися і віддавати накопичену енергію. Місткість знижується.
  • Зношування пластин. Спостерігається відшарування від решіток. У нижній частині батареї накопичується шлам. Як результат, коротке замикання між позитивними й негативними пластинами.
  • Забруднення акумулятора. Як наслідок, формується струмопровідне покриття, яке провокує підвищення саморозряду.
  • Корозія перемичок. Є причиною порушень ланцюга, що проводить струм.
  • Сильний розігрів або перегрів. Трапляється під час заряду або під час експлуатації батареї. Це може стати причиною вибуху, після якого акумулятор уже неможливо буде відновити. Тому, як тільки помічений сильний перегрів, батарею потрібно відразу здати в ремонт.

Ремонт і обслуговування акумуляторів навантажувачів

Фахівці компанії СК «Еталон» проводять діагностику пристроїв для визначення істинної причини несправності або проблем у функціонуванні. Після діагностування видається висновок про стан, також можливості або неможливості й терміни ремонту.

Терміни й передбачувана вартість обов’язково узгоджуються з власником техніки, вилкового навантажувача. Наші фахівці проводять ремонт. На батарею дається гарантія — її терміни залежать від початкового стану, зносу і тривалості експлуатації до відновлення.

Гарантія зберігається тільки в тому випадку, якщо власники техніки дотримувалися всіх рекомендацій з експлуатації, використовували відповідний зарядний пристрій (обов’язково — справний).

Також ми проводимо навчання персоналу замовника правильній роботі з акумуляторами.

Залишилися питання чи хочете замовити послугу? Зв’яжіться з нашими консультантами за зазначеними на сайті контактами.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.