Ремонт акумуляторів навантажувачів

Ремонт акумуляторів навантажувачів

Ремонт акумуляторів навантажувачів – найбільш простий і доступний спосіб відновити АКБ. Компанія «Еталон» гарантує швидке відновлення працездатності батарей. Точний термін – визначається індивідуально.

Чому батареї псуються: 5 основних причин

  1. Окислювальні процеси. Під час експлуатації на поверхнях пластин формується сірчанокислий свинець у вигляді кристалів. Вони заважають повному заряду і перешкоджають віддачі енергії.
  2. Зношування. Маю на увазі відшарування від решіток. Внаслідок цього формується шлам. Він провокує замикання між негативними і позитивними пластинами.
  3. Забруднення. Регулярне обслуговування АКБ навантажувачів необхідно для видалення забруднень. Вони формують струмопровідний шар, що провокує саморазряд.
  4. Корозія. Вона з’являється на елементах виведення, перемичках. Через корозію порушується ланцюг проведення струму.
  5. Сильне нагрівання або перегрів. Виникає під час експлуатації або заряду АКБ. При перегріванні активуються процеси підвищеного продукування водню. У такій ситуації можливий навіть вибух, після якого ремонт акумуляторів навантажувачів буде марний – батарею відновити не вийде.

Як проходить обслуговування і ремонт АКБ

Процес відновлення працездатності має на увазі наступні роботи:

  • видалення окисного нальоту;
  • заміна зіпсованих пластин;
  • використання спеціальної відновлювальної присадки;
  • відновлення перемичок;
  • і т.д.

Ремонт тягових акумуляторів для навантажувачів – один з основних напрямків нашої компанії. Перелік робіт в кожному окремому випадку визначається індивідуально, після проведення діагностики. Попередній огляд дозволяє зрозуміти, чи варто займатися відновленням АКБ, які терміни і вартість ремонту.

Ремонт може проводитися як на вашому підприємстві, так і у нас на базі. Все залежить від складності робіт, що проводяться і термінів відновлення.

Після завершення роботи ми обов’язково даємо гарантію на акумулятор. Її термін безпосередньо залежить від початкового стану батареї. Також ми даємо рекомендації по правильній експлуатації – тільки при їх дотриманні зберігається гарантія.

Своєчасне обслуговування акумуляторів навантажувачів дозволить уникнути поломок та істотно продовжить термін служби АКБ.

Також фахівці компанії «Еталон» виконують інші ремонтні роботи навантажувачів. З ними можна ознайомитися на сторінці «Послуги».

Записатися на послугу