Ремонт американських навантажувачів Caterpillar

Ремонт американських навантажувачів Caterpillar

Навантажувачі «Катерпілар» (США) відомі в багатьох країнах світу. Вони завоювали популярність та довіру завдяки високій продуктивності, потужності, простоті експлуатації. Моделі американського бренду CAT ідеально підходять для роботи за підвищених навантажень та високої інтенсивності.

Ремонт навантажувачів Caterpillar потрібний не часто. Причиною поломок буває або природне зношування механізмів, або неправильна експлуатація складської техніки. Компанія «Еталон» надає послуги з технічного обслуговування та ремонту навантажувачів Caterpillar.

Особливості надання послуг

Спеціалісти компанії «Еталон» надають послуги з термінового виїзного ремонту вилкових навантажувачів:

  • менеджер приймає заявку та погоджує час приїзду ремонтної бригади;
  • спеціалісти приїжджають на ваш склад/підприємство;
  • спочатку проводиться детальна діагностика для визначення причини поломки та пошуку оптимальних шляхів її усунення;
  • майстри погоджують терміни та вартість ремонту із замовником, проводять підбір необхідних запасних частин та деталей;
  • виконують ремонтні роботи навантажувача, складської техніки.

У нас є власний склад необхідних запчастин та деталей, завдяки чому суттєво скорочуються терміни робіт. Також на всі різновиди послуг надається гарантія — її термін визначається індивідуально залежно від усуненої поломки, загального рівня зношування та стану техніки.

Ремонт навантажувачів Caterpillar

Передбачити, яка саме деталь вийде з ладу — неможливо. Щоби техніка працювала якомога довше, зберігаючи свою ефективність та функціональність, рекомендується проводити регулярне технічне обслуговування машин, виконувати кваліфіковану підготовку до нового сезону, своєчасно міняти робочі рідини. Компанія «Еталон» готова взяти на себе й це, що дозволить вам уникнути дорогих ремонтів та тривалого простою техніки.

Якщо говорити про те, які вузли найчастіше вимагають відновлення, варто зазначити такі:

  • КПП (коробка перемикання передач);
  • гідравліка;
  • паливна система;
  • електроніка;
  • Та інші.

Наприклад, часто виконується повний ремонт двигуна — проводиться заміна окремих вузлів, деталей, агрегатів.

Виконуючи сервісне обслуговування, поточний та капітальний ремонт вилкових навантажувачів CAT, фахівці компанії «Еталон» відповідально вирішують поставлені завдання. Після нашої роботи можете бути впевнені в довгостроковій експлуатації техніки!

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.