Ремонт американських навантажувачів Hyster

Ремонт американських навантажувачів Hyster

Компанія «Еталон» виконує ремонт навантажувачів вилкових Hyster та іншої складської техніки американського бренду. Виробник пропонує моделі різного типу, що дозволяє укомплектувати склад машин для вирішення різноманітних завдань.

Складська спецтехніка Hyster характеризується:

  • надійністю;
  • продуктивністю;
  • зручністю керування;
  • сучасною конструкцією.

Якщо проводити регулярне технічне обслуговування, ремонт навантажувачам буде потрібний рідко — вдасться уникнути тривалого простою й серйозних дорогих поломок, на усунення яких знадобляться великі фінансові витрати.

У разі природного механічного чи морального зносу техніки звертайтеся до компанії «Еталон». Ми надаємо високоякісні послуги оперативного, невідкладного виїзного ремонту. Найчастіше всі роботи проводяться безпосередньо на складі замовника. І лише в окремих випадках машини транспортуються на нашу базу.

Різновиди ремонту вилкового навантажувача Hyster

Ми маємо власний склад, на якому є запасні частини для техніки різних моделей. Це дозволяє суттєво скоротити час на проведення ремонтних робіт — вам не доведеться кілька тижнів чекати, доки буде доставлена ​​запчастина.

Найчастіше ми надаємо такі послуги:

  • технічне, сервісне обслуговування;
  • заміна робочих рідин;
  • ремонт окремих систем — гідравлічної, гальмівної, паливної тощо;
  • відновлення працездатності КПП;
  • ремонт акумуляторної батареї та ін.

Також ми можемо провести капітальний ремонт двигуна будь-якого типу — дизельний чи бензиновий.

Точна діагностика — запорука успішного ремонту

Попередньо проводиться діагностика обладнання — вона необхідна, щоби зрозуміти, яка саме деталь зламалася та потребує ремонту чи заміни. Також діагностика дає змогу визначити терміни та вартість відновлення техніки. Ми обов’язково погоджуємо із клієнтом ціну, кінцеву дату виконання робіт. Тільки після цього приступаємо до ремонту.

Зносилися шини? Не проблема! Фахівці підберуть шини, що точно відповідають марці навантажувача Hyster та умовам експлуатації. До речі, не забувайте своєчасно проводити заміну шин — від них залежить ефективність, маневровість та безпека техніки.

Потрібен оперативний ремонт навантажувача? Компанія «Еталон» — це високоякісний сервіс. Нам ви можете довірити складську техніку будь-якого типу — штабелер, навантажувач вилковий тощо.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.