Ремонт американських навантажувачів

Ремонт американських навантажувачів

Компанія СК «Еталон» надає послуги з ремонту американських навантажувачів різних марок. Ми маємо необхідне сучасне обладнання, апаратні пристрої, що дозволяють проводити технічне обслуговування, діагностику та відновлення працездатності складської техніки.

Наші фахівці пройшли профільне професійне навчання та готові якісно розв’язати проблему будь-якого рівня складності. На всі різновиди робіт надається гарантія. Її термін залежить від того, яка саме система піддавалася відновленню та загального рівня зносу вилкового навантажувача.

Американські навантажувачі для вашого складу

Є кілька відомих компаній США, що постачають на світовий ринок вилкові навантажувачі:

 • Yale;
 • Crown;
 • Caterpillar;
 • Hyster.

Техніка характеризується продуктивністю, потужністю, функціональністю. У разі правильної експлуатації та належного технічного обслуговування вона функціонуватиме багато років. Проте рано чи пізно вилковий навантажувач із США потребує ремонту.

Причини поломок вилкових навантажувачів

 1. Неправильна експлуатація.
 2. Недбале ставлення персоналу.
 3. Брак обслуговування навантажувача.
 4. Робота на зношування.
 5. Перевищення допустимих навантажень.

Різновиди ремонтних робіт

Якщо техніка не запускається чи функціонує неефективно, необхідно запросити майстра. Фахівці компанії СК «Еталон» спочатку проведуть повноцінну діагностику навантажувача. Це дозволить виявити справжню причину поломки.

Далі йдуть такі етапи:

 • погодження термінів та вартості;
 • підбір запасних частин;
 • проведення ремонту;
 • тестування та здавання техніки.

Ми готові оперативно виконати як ремонт двигуна, так і повноцінний масштабний капітальний ремонт техніки. Також візьмемо на регулярне технічне обслуговування навантажувач — це гарантує його працездатність, підготовку до зміни сезону.

Для отримання додаткової інформації зв’яжіться з консультантами за вказаними контактними даними. Менеджери дадуть відповіді на всі запитання, розкажуть, як буде організовано співпрацю. Також вони приймуть ваше замовлення та погодять дату та точний час приїзду майстрів. Звертаючись до нас, ви можете замовити оперативний виїзний ремонт американських навантажувачів та іншої складської техніки.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.