Ремонт блоків навантажувачів у Львові

Ремонт блоків навантажувачів у Львові

Якщо потрібний якісний капітальний ремонт дизельних навантажувачів, іншої складської техніки, звертайтеся до компанії СК «Еталон». Наші спеціалісти надають профільні послуги. Великий досвід роботи, наявність сучасного обладнання та інструментів, власний склад запасних частин — усе це дає змогу оперативно розв’язувати будь-які завдання.

У тому числі ми готові виконати ремонт блоків навантажувачів. Контролер — один з основних агрегатів складської техніки. Однак він вимогливий до умов експлуатації й може зламатися навіть за дотримання всіх правил експлуатації.

Бажаєте, щоби ваші машини не ламалися? Регулярно проводьте сервісне та технічне обслуговування фронтальних навантажувачів. Це дасть можливість виявити можливі проблеми в роботі електронного блоку керування та своєчасно розв’язати їх, уникнувши тривалого простою техніки.

Чому ламаються блоки складських навантажувачів

Є кілька причин, чому ЕБК може зламатися:

 • фізичний та/або моральний знос;
 • порушення правил експлуатації;
 • брак ТО;
 • неправильна діагностика;
 • помилки, допущені під час попереднього ремонту техніки.

Фахівці компанії СК «Еталон» проведуть якісну діагностику системи. У разі виявлення найменших неполадок тут же усунуть їх. Ми гарантуємо високу якість усіх послуг. Великий досвід, наявність сучасного обладнання та запасних частин дають змогу нам оперативно розв’язувати завдання будь-якої складності.

Які різновиди поламання виникають найчастіше

Навантажувачі, інше складське обладнання піддається високим навантаженням. У разі мінімальних збоїв у роботі треба одразу ж звернутися за допомогою до професіоналів. Тож ви зможете мінімізувати ймовірність серйозних несправностей.

Найчастіше виникають такі типи поламання блоків керування:

 • немає зв’язку з контролером;
 • ЕБК просто не вмикається;
 • немає ініціалізації;
 • прилад працює нестабільно.

Як проводиться ремонт

Відновлення працездатності блоків навантажувача умовно можна поділити на кілька етапів:

 • діагностика приладу загалом;
 • чищення контактів, електромагніту тощо;
 • діагностика мікросхеми;
 • перевірка правильності функціонування програмного забезпечення та його налаштування;
 • усунення всіх неполадок;
 • повторна діагностика та встановлення блоку на техніку.

Щоби викликати наших фахівців у Львові, зв’яжіться з консультантами за вказаними контактними даними. Також у нас можна замовити ремонт двигуна складської техніки всіх типів, марок та моделей.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.