Ремонт блоків навантажувачів – процес, який провести якісно можуть лише фахівці з великим досвідом. Професіонали впораються з таким завданням без допущення проблем, а також можуть забезпечити техніку тривалої і безвідмовної роботою протягом тривалого терміну.

Важливою, але примхливій деталлю є контролер управління. Деталь може вийти з ладу навіть при правильному використанні техніки. Незначні проблеми або несправності можуть призвести до стану непрацездатності весь агрегат. В результаті техніка простоює, а на виробництві зриваються терміни відвантажень.

Щоб уникнути неполадок необхідно регулярне техобслуговування і діагностика ЕБУ навантажувача, якісно провести які можуть професіонали компанії «Еталон» в Дніпрі.

Чому відбуваються поломки блоків навантажувачів

Кілька поширених причин:

 • Некоректні результати діагностики;
 • Високий рівень зносу;
 • Експлуатація не за правилами (порушені режими, фахівці не дотримуються інструкції та рекомендації виробника);
 • Несвоєчасне і нерегулярне техобслуговування;
 • Неякісно проведений ремонт в минулому.

Компанія «Еталон» гарантує ефективність і правильність усіх виконуваних маніпуляцій. Висококваліфіковані і досвідчені співробітники є запорукою безвідмовної і ефективної роботи системи.

Часто зустрічаються поломки

 1. Немає зв’язку з контролером;
 2. Відсутність ініціалізації;
 3. Нестабільне функціювання;
 4. Неможливість включити прилад;
 5. Порушення функцій точки входу.

Процес лагодження

Ремонт блоків навантажувачів проводиться поетапно. Послідовність етапів може відрізнятися відповідно до характером поломки. Кілька основних етапів:

 • Діагностика і огляд;
 • Очищення контактів;
 • Чистка поверхонь електромагніту, черевика;
 • Перевірка мікросхем;
 • Діагностування програмного забезпечення та його настроювання;
 • Усунення несправностей;
 • Тестування функціонування системи після закінчення ремонту.

Однією з спеціалізацій компанії «Еталон» в Дніпрі є ремонт ЕБУ. Майстри компанії без праці виявляють справжню причину неполадок і усувають її в максимально стислий термін.

Якщо ви хочете залишити заявку на лагодження, зв’яжіться з нашими консультантами за номерами телефону, вказаним на сайті, або зверніться на нашу базу в Дніпрі. Звернення буде оперативно оброблено і передано команді фахівців. Майстер відправиться на ваше підприємство протягом 24 годин після оформлення заявки.

Ми готові взятися за будь-який вид ремонту складської техніки. У нас також є можливість оформити ремонт АКПП/МКПП навантажувача. Виробляємо роботи з усілякими моделями і марками техніки. Фахівці готові якісно провести ремонт деяких агрегатів навіть із закритими очима!

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.