Ремонт блоків навантажувачів в Харкові

Ремонт блоків навантажувачів в Харкові

Замовляти ремонт блоків навантажувачів слід тільки у висококваліфікованих професіоналів, які точно не допустять помилок і дадуть техніці можливість безвідмовно працювати ще довгий час.

Важливою, але примхливою деталлю можна назвати контролери управління. Деталь може вийти з ладу навіть при коректному використанні техніки. Незначні пошкодження або неполадки можуть призвести до непрацездатності всього агрегату. В результаті техніка піддається тривалих простоїв, а терміни відвантаження зриваються.

Щоб уникнути таких проблем слід своєчасно і регулярно проводити техобслуговування і діагностику ЕБУ навантажувача. Компанія «Еталон» гарантує якісне проведення таких робіт на вашому підприємстві в Харкові.

Чому блоки навантажувачів ламаються

Кілька причин:

 1. Некоректна експлуатація (порушені режими, фахівці не дотримуються інструкції та рекомендації виробників);
 2. Неправильні результати проведеної діагностики;
 3. Нерегулярне техобслуговування;
 4. Неякісно проведений ремонт в минулому.

Компанією «Еталон» гарантує якість виконаний ремонт ЕБУ навантажувача на вашому підприємстві в Харкові, а також ефективність і правильність всіх маніпуляцій. Висококваліфіковані й досвідчені фахівці є запорукою безвідмовного функціонування системи впродовж тривалого терміну.

Поломки, що часто зустрічаються: 

 1. Немає зв’язку з контролером;
 2. Відсутність ініціалізації;
 3. Порушення функцій точки входу;
 4. Неможливість включити прилад;
 5. Нестабільне функціонування.

Процес лагодження поетапно

Ремонт блоків навантажувачів проводиться в кілька етапів, послідовність яких завжди буде залежати від характеру і причини проблеми. Кілька основних робіт:

 • Очищення контактів;
 • Чистка поверхонь башмака та електромагніту;
 • Діагностика;
 • Перевірка мікросхем;
 • Діагностування програмного забезпечення та його настроювання;
 • Усунення знайдених неполадок;
 • Тестування працездатності техніки після проведення ремонту.

Ремонт ЕБУ – одна з основних спеціалізація компанії «Еталон». Фахівці швидко виявляють істинний характер проблеми й усувають її в найкоротші терміни.

Для оформлення заявки вам достатньо звернутися до консультантів за номерами телефону, вказаним на сайті. Менеджери обробляють заявку і передають її фахівцям, які відправляються на ваше виробництво в Харкові. Виїзд буде проведений в межах 24 годин після оформлення замовлення.

Ми гарантуємо якісний ремонт будь-якої складської техніки. У нас також можна оформити ремонт моста навантажувача. Можливе проведення робіт з усіма марками та моделями техніки. Фахівці гарантують якісне проведення деяких робіт навіть із закритими очима!

Записатися на послугу