Замовляти ремонт блоків навантажувачів слід тільки у висококваліфікованих професіоналів, які точно не допустять помилок і дадуть техніці можливість безвідмовно працювати ще довгий час.

Важливою, але примхливою деталлю можна назвати контролери управління. Деталь може вийти з ладу навіть при коректному використанні техніки. Незначні пошкодження або неполадки можуть призвести до непрацездатності всього агрегату. В результаті техніка піддається тривалих простоїв, а терміни відвантаження зриваються.

Щоб уникнути таких проблем слід своєчасно і регулярно проводити техобслуговування і діагностику ЕБУ навантажувача. Компанія «Еталон» гарантує якісне проведення таких робіт на вашому підприємстві в Харкові.

Чому блоки навантажувачів ламаються

Кілька причин:

 1. Некоректна експлуатація (порушені режими, фахівці не дотримуються інструкції та рекомендації виробників);
 2. Неправильні результати проведеної діагностики;
 3. Нерегулярне техобслуговування;
 4. Неякісно проведений ремонт в минулому.

Компанією «Еталон» гарантує якість виконаний ремонт ЕБУ навантажувача на вашому підприємстві в Харкові, а також ефективність і правильність всіх маніпуляцій. Висококваліфіковані й досвідчені фахівці є запорукою безвідмовного функціонування системи впродовж тривалого терміну.

Поломки, що часто зустрічаються: 

 1. Немає зв’язку з контролером;
 2. Відсутність ініціалізації;
 3. Порушення функцій точки входу;
 4. Неможливість включити прилад;
 5. Нестабільне функціонування.

Процес лагодження поетапно

Ремонт блоків навантажувачів проводиться в кілька етапів, послідовність яких завжди буде залежати від характеру і причини проблеми. Кілька основних робіт:

 • Очищення контактів;
 • Чистка поверхонь башмака та електромагніту;
 • Діагностика;
 • Перевірка мікросхем;
 • Діагностування програмного забезпечення та його настроювання;
 • Усунення знайдених неполадок;
 • Тестування працездатності техніки після проведення ремонту.

Ремонт ЕБУ – одна з основних спеціалізація компанії «Еталон». Фахівці швидко виявляють істинний характер проблеми й усувають її в найкоротші терміни.

Для оформлення заявки вам достатньо звернутися до консультантів за номерами телефону, вказаним на сайті. Менеджери обробляють заявку і передають її фахівцям, які відправляються на ваше виробництво в Харкові. Виїзд буде проведений в межах 24 годин після оформлення замовлення.

Ми гарантуємо якісний ремонт будь-якої складської техніки. У нас також можна оформити ремонт АКПП/МКПП навантажувача. Можливе проведення робіт з усіма марками та моделями техніки. Фахівці гарантують якісне проведення деяких робіт навіть із закритими очима!

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.