Ремонт блоків навантажувачів в Києві

Ремонт блоків навантажувачів в Києві

Ремонт блоків навантажувачів – процес, який якісно виконати можуть тільки досвідчені фахівці. Професіонали не вчиняють помилок, а також можуть забезпечити ефективну працездатність машини на довгий термін.

Важливою, але і вимогливою деталлю можна назвати контролери управління. Навіть в процесі правильного її використання можуть відбуватися всілякі поломки. Непрацездатність всього агрегату може бути спровокована навіть незначними ушкодженнями цієї деталі. В результаті техніка піддається простою, а на виробництві відбуваються зриви термінів відвантаження.

Щоб уникнути неполадок необхідно регулярне проведення техобслуговування і діагностики ЕБУ навантажувачів. Фахівці компанії «Еталон» готові виконати його на вашому виробництві в Києві.

Чому відбуваються поломки блоків навантажувачів

Кілька поширених причин:

 1. Неефективно проведений ремонт в минулому;
 2. Несвоєчасне і нерегулярне техобслуговування;
 3. Некоректні результати діагностики;
 4. Експлуатація не за правилами (фахівці не дотримуються інструкцій і рекомендацій виробника, а також порушуються режими);
 5. Стан, близьке до повного зносу.

Компанія «Еталон» гарантує якісно і ефективно провести ремонт ЕБУ навантажувача за всіма правилами виконання маніпуляцій. Досвідчені і висококваліфіковані професіонали – запорука тривалого і ефективного функціонування техніки.

Часто зустрічаються неполадки

 1. Система не включається;
 2. Чи не відбувається ініціалізації;
 3. Функціонування нестабільно;
 4. Порушень функцій точки входу;
 5. Немає зв’язку з контролером.

Процес лагодження

Ремонт блоків навантажувача відбувається в кілька послідовних етапів. Сама послідовність може відрізнятися, спираючись на причини і характер проблеми. Кілька основних етапів:

 • Діагностика та аналіз;
 • Очищення контактів;
 • Чистка поверхні електромагніту, башмака;
 • Перевірка мікросхем;
 • Діагностування ПО і його правильне налаштування;
 • Тестування працездатності по закінченню ремонту.

Компанія «Еталон» спеціалізується на ремонті ЕБУ. Фахівці компанії легко визначать причину поломки і усунуть її в найкоротші терміни.

Якщо вам необхідний ремонт – зверніться до наших консультантів за номерами телефону, вказаним на сайті. Ваша заявка буде оброблена і передана фахівцям. Кожне звернення обробляється в найкоротші терміни – фахівець відправиться на ваше підприємство в Києві в межах 24 годин після оформлення заявки.

Ми пропонуємо виконання будь-якого ремонту складської техніки. У нас також можна оформити ремонт моста навантажувача. Гарантуємо якісне проведення робіт з будь-якими марками техніки. Фахівці гарантують виконання деяких робіт навіть із закритими очима!

Записатися на послугу