Складська спецтехніка — складні механізми, що піддаються постійним навантаженням. Вона вимагає регулярного сервісного, технічного обслуговування. Це істотно мінімізує ймовірність непередбачених або передчасних поломок.

Однак будь-яка техніка рано чи пізно ламається. Ремонт навантажувачів, дизельних моделей, виконаний фахівцями компанії СК «Еталон» у м. Одеса (Україна), дає змогу машині оперативно повернутися до роботи.

Зокрема, до нас часто звертаються за такою послугою, як ремонт двигуна або ремонт блоку. У другому випадку важливою є кваліфікація й досвід майстрів. Оскільки контролери управління вкрай «ніжні» і вимогливі. Вони можуть вийти з ладу навіть за дотримання всіх правил і умов експлуатації.

Незначні пошкодження можуть призвести до серйозних неприємностей і наслідків. Тому так важливо, щоб із ними працювали дійсно вмілі майстри, які знають усі особливості функціонування техніки. Також фахівці є не тільки в Києві, а й в Одесі!

Чому виникають несправності блоків навантажувачів

Є низка причин, за якими техніка може зламатися:

 • природний знос;
 • помилки під час експлуатації — зокрема, порушень рекомендації виробника, неправильні режими;
 • помилкова діагностика й неякісне ТО;
 • і деякі інші.

Компанія СК «Еталон» гарантує відновлення працездатності обладнання. Ми знаємо, як досягти потрібного результату і розв’язати навіть найскладніші завдання. У нас є набір необхідних запчастин, що забезпечує оперативність проведення ремонтних робіт.

Часті поломки блоків

 1. Немає зв’язку з контролером.
 2. Агрегат не включається.
 3. Не спрацьовує ініціалізація.
 4. Нестабільна робота.
 5. Проблеми з точкою входу.

Є й інші несправності, кожна з яких вимагає вдумливого підходу. Тільки так можна розв’язати проблему.

Як проходить ремонт

Загалом весь процес відновлення працездатності блоку навантажувача можна розділити на кілька послідовних етапів:

 • діагностика, визначення проблеми й термінів, вартості її рішення;
 • чистка контактів, електромагніту;
 • вивчення правильності функціонування мікросхеми;
 • робота з програмним забезпеченням;
 • нейтралізація всіх виявлених неполадок;
 • перевірка працездатності.

Якщо ви хочете запросити наших майстрів, зв’яжіться з консультантами компанії СК «Еталон» за вказаними на сайті контактними даними.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.