Ремонт блоків навантажувачів

Ремонт блоків навантажувачів

Ремонт блоків навантажувачів слід довіряти тільки досвідченим фахівцям. Вони не допустять помилок і забезпечать працездатність техніки протягом тривалого часу.

Контролери управління – важлива, але примхлива деталь. Вона може зламатися навіть при правильній експлуатації машини. Мінімальні пошкодження, несправності провокують непрацездатність всього агрегату в цілому. Як результат – машини простоюють, а на складах і виробничих цехах зриваються терміни відвантажень.

Щоб уникнути проблем, слід регулярно проводити технічне обслуговування і діагностику ЕБУ навантажувача. Виконати його під силу фахівцям компанії «Еталон».

Причини поломок блоків навантажувачів

 1. Фізичний знос.
 2. Неправильна експлуатація (порушення режимів, недотримання інструкцій і рекомендацій заводу-виготовлювача).
 3. Недостовірні результати діагностики.
 4. Несвоєчасне технічне обслуговування.
 5. Неякісний попередній ремонт.

Компанія «Еталон», виконуючи ремонт ЕБУ навантажувача, гарантує ефективність і правильність виконання всіх маніпуляцій. Великий досвід і висока кваліфікація фахівців і майстрів – запорука довготривалого функціонування системи.

Поширені поломки

 1. Відсутність зв’язку з контролером.
 2. Прилад не включається.
 3. Немає ініціалізації.
 4. Нестабільність функціонування.
 5. Порушення функцій точки входу.

Етапи ремонту

Ремонт блоків навантажувачів передбачає кілька етапів. Їх послідовність може відрізнятися в залежності від причини несправності. Перелічимо основні:

 • діагностика;
 • чистка контактів;
 • очищення поверхні черевика, електромагніту;
 • перевірка мікросхеми;
 • діагностування ПЗ і його настроювання;
 • усунення виявлених несправностей;
 • перевірка працездатності після ремонту.

Компанія «Еталон» спеціалізується на ремонті ЕБУ. Наші фахівці легко виявлять справжню причину несправності й оперативно її усунуть.

Щоб залишити заявку на ремонт – зв’яжіться з консультантами за вказаними на сайті номерами телефоном. Менеджери візьмуть заявку і передадуть відповідальним майстрам. Ми миттєво реагуємо на всі звернення – виїзд майстра часто здійснюється протягом 24 годин з моменту отримання заявки.

Ми готові виконати будь-який ремонт складської техніки. Зокрема, у нас також можна замовити ремонт моста навантажувача. Працюємо з усіма моделями і марками агрегатів, а деякі відновлюємо навіть із закритими очима!

Записатися на послугу