Ремонт болгарських навантажувачів у Львові

Ремонт болгарських навантажувачів у Львові

Майстри компанії СК «Еталон» надають послуги з капітального ремонту болгарських вилкових навантажувачів «Балканкар». Наші спеціалісти добре знайомі з цією маркою складської техніки. Ми маємо сучасне обладнання, інструменти.

Власний склад запасних частин — гарантія оперативного відновлення працездатності техніки. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені, що послуга ремонту буде виконана максимально якісно.

Особливості болгарських навантажувачів

Львівський навантажувач болгарського виробництва — дуже потрібна складська спецтехніка. Вона ідеально підходить для використання за високих навантажень і навіть у непростих кліматичних умовах. Регулярне технічне обслуговування дає змогу мінімізувати можливість поламання. Проте фізичне й моральне зношування деталей рано чи пізно призведе до несправностей.

Якщо ви помітили, що техніка почала працювати неефективно, під час її руху виникають сторонні звуки, треба обов’язково звернутися за кваліфікованою допомогою. Чим раніше це зробити, тим вища ймовірність оперативного та недорогого ремонту.

Різновиди робіт

Наші майстри виконають не тільки ремонт двигуна, а й інших агрегатів, вузлів, систем:

 • гальмівної;
 • паливної;
 • гідравлічної;
 • ходової;
 • тощо.

Наприклад, іноді потрібно додаткове налаштування блоку керування, заміна дисків або фарбування кузова. З усіма завданнями успішно впораються наші майстри.

Які запасні частини найчастіше потребують заміни

У разі ремонту болгарських навантажувачів Balkancar, втім, як і інших марок складської техніки, найчастіше заміни вимагають:

 • робочі рідини;
 • фільтри;
 • манжети;
 • підшипники;
 • шини;
 • диски;
 • тощо.

Як організована робота

Щоби замовити ремонт навантажувача Balkancar, вам необхідно зв’язатися з нашими консультантами за вказаними на сайті контактними даними. Вони приймуть ваше замовлення, погодять дату та час приїзду. Ми намагаємося оперативно реагувати на всі заявки — зазвичай упродовж 24 годин із моменту вашого звернення.

Залишилися питання? Менеджери дадуть відповідь на них і нададуть всю цікаву додаткову інформацію. Також ми виконаємо ремонт інших марок складської техніки, зокрема китайського виробництва.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.