Ремонт болгарських навантажувачів в Дніпрі

Ремонт болгарських навантажувачів в Дніпрі

Компанія-лідер «Еталон» готова якісно й оперативно виконати ремонт болгарських навантажувачів всіляких моделей в Дніпрі. Фахівці компанії прекрасно знають про кожну особливості техніки. Діагностика та аналіз проводяться з використанням новітнього обладнання та техніки. Таким чином, у нас виходить з високою точністю визначати характер і тип поломок, а також якісно усувати їх в найкоротші терміни.

В Україні болгарська вантажна техніка користується популярністю через її доступність, високої якості збірки техніки і її характеристиками експлуатації. Обслуговування такої техніки також не викликає ніяких труднощів. Проте час від часу навантажувачі можуть вимагати ремонту. Характерні навантаження можуть привести до поломок, а також і до передчасних проблем.

Фахівці нашої компанії знають, як якісно та ефективно проводити ремонт навантажувачів ДВ 1792 в Дніпрі. З нашого боку надаються гарантії на всі види робіт. Ми також пропонуємо проведення післяремонтного налагодження техніки та консультації з питань правильного використання та експлуатації.

Які види робіт можуть виконуватися

Ми надаємо послуги відновлення і ремонту наступних частин:

 • Ходова;
 • Міст;
 • Диски, колеса;
 • Блоки управління;
 • Коробки перемикання передач;
 • Гальмівна система;
 • Паливна апаратура.

Висококваліфіковані фахівці компанії також проводять ремонт двигуна навантажувача «Балканкар» з виїздом на ваше підприємство, або на нашій базі в Дніпрі. Крім ремонту ми готові провести заміну рідин і налагодити роботу двигуна. Власний склад деталей і запчастин дозволяє сильно прискорити будь-який процес відновлення техніки, виключається очікування постачання.

Запасні частини, часто використовувані в ремонтних роботах:

 • Масляні, повітряні фільтри;
 • Фари;
 • Диски, шини;
 • Сальники, манжети, підшипники.

Хоча зрідка на наших складах може не виявитися необхідної деталі, ми завжди знаємо, де її дістати в найкоротші терміни та виключити простої вашої техніки.

Замовити лагодження навантажувача Balkancar

Якщо вам потрібно ремонт навантажувача «Балканкар» в місті Дніпрі, зв’яжіться з нашими консультантами за наданими на сайті номерами телефону. Заявка буде оперативно оброблена, і передана команді фахівців – виїзд буде здійснено в межах 24 годин після оформлення заявки.

Крім цього, ми надаємо можливість ремонту техніки інших виробників. Наприклад, ми виконуємо ремонт блоків навантажувачів різних марок і моделей.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.